Witam mam pytanko czy silnik M52 Bmw z roku 1996 silnik 2.8 rozrzad jest na lancuchu czy na pasku?? Pozdrawiam
Wersja do druku
Witam mam pytanko czy silnik M52 Bmw z roku 1996 silnik 2.8 rozrzad jest na lancuchu czy na pasku?? Pozdrawiam
Łańcuch ale to nie oznacza że jest wieczny
Masz tam łańcuchy - więc na spokojnie rozrządu nie musisz robić :P Jedynie słuchaj czy się nie odzywa z czasem :>
A jaki masz przebieg auta ??
Neuf tak jak każdy w Polsce 184 000 km :) a w rzeczywistości sporo więcej
Troche wiecej kolo 195 :D spokojnie wiem ze ma wiecej a jak slychac ten lancuch :D ??
Klekleklekelkelkelkelke - taki dźwięk :)Cytat:
Zamieszczone przez Derreg
Na spokojnie - usłyszysz go na pewno :)
to kleklekleklekle pojawi sie jak moto-doktor sie wypłucze;)
Cytat:
Zamieszczone przez Neuf
> :hah: :hah: :hah: