czy e-32 miało dwustronny ocynk??, jesli tak to które roczniki.?
Spotkałem się z opinią , ze jeśli nad uszczelka tylnych drzwi wustępuje znaczek w postaci dwu skierowanych ku sobie strzałek to jest podwójny ocynk :>
Wersja do druku
czy e-32 miało dwustronny ocynk??, jesli tak to które roczniki.?
Spotkałem się z opinią , ze jeśli nad uszczelka tylnych drzwi wustępuje znaczek w postaci dwu skierowanych ku sobie strzałek to jest podwójny ocynk :>
Najpierw proponuję dział Przedstaw się!
Jaka jest odpowiedź na zadane pytanie?
Chwilowo taka sama jak wyżej :/Cytat:
Zamieszczone przez Immeth
Kolega się nie przedstawił i pewnie już tego nie zrobi. Aby uzyskać odpowiedź na zadane przez niego pytanie nowy temat mam zakładać? Jako nowy nie chcę śmiecić i dzięki z góry za odpowiedź ;)
A chodziło tylko o przedstawienie się w odpowiednim dziale...
Kogo to obchodzi czy sie przedstawil czy nie.. Nie dostal odpowiedzi na pytanie, a Immeth je ponawia... Skoro Immeth sie przedstawil to moze chyba odpowiedz dostac?
Aru :) dzięki!
Miło że ktos jeszcze czyta ze zrozumieniem!
Pewnie odpowiedź na to pytanie to jakaś tajemnica!??
Mnie obchodzi :)Cytat:
Zamieszczone przez Aru89
Wojtek daj na luz ;)