Witam wszystkich serdecznie, za pare dni kupuje F01 740 XD z 2011.
Jak bedzie stala pod domem to wrzuce na pewno pare fotek.
Przed 15 laty posiadalem po kolei 325 (e36), 520 (e34), 735 (e32)
no i zatesknilem za bawarska jakoscia :victorious:
Wersja do druku
Witam wszystkich serdecznie, za pare dni kupuje F01 740 XD z 2011.
Jak bedzie stala pod domem to wrzuce na pewno pare fotek.
Przed 15 laty posiadalem po kolei 325 (e36), 520 (e34), 735 (e32)
no i zatesknilem za bawarska jakoscia :victorious:
Z jakością to bmw nigdy niewiele miało wspólnego :D
Ale witam :)
Aldika po prostu serduszko boli jak innym F01 defektują :D
Cześć TLen76 !
Przyjemności za kierownicą!