Chodzi o drzwi pasażera przód. Centralny otwiera wszystkie 4 drzwi i klapę. Nie zamyka tych pasażera. Gdy chcę zamknąć kluczykiem centralny w drzwiach pasażera to zamyka i się otwierają wszystkie, dopiero za drugim razem zamyka. Rozebrałem boczek drzwi i tak patrzę i nie widze żadnych uszkodzonych elementów. Jedynie taki plastik luzem lezy.
http://i65.tinypic.com/2whjuyu.jpg
http://i65.tinypic.com/riubtc.jpg
http://i66.tinypic.com/2jfy6qg.jpg
