oczekuje na akceptacje
Wersja do druku
oczekuje na akceptacje
No dobra!! Ale o co tu chodzi ?? :D
O akceptacje ;D ;D :faint:
Zatem akceptujemy :D
Ale faktycznie dobre ;)
Co jest dobre?? - bo nie czuję smakuCytat:
Zamieszczone przez Damias
Cytat:
Zamieszczone przez krzywy191
dobra juz jaj nierobie :D
to tak po 5 tysiaku odbija.......
TAK MYŚLAŁEM ;D ;D ;D ;D
i powiem, że naprawde dobre :hah:
Ej w Pyrlandii nie rozumiemy tego :roll:
Wcale się nie dziwię :evil:Cytat:
Zamieszczone przez coboss
No dzięki ej :foch: