Witam
otóż drzwi na mrozie otworzę, ale nie chc± się zamkn±ć tylko się odbijaj± i jazda odbywa się z otwartymi drzwiami, które trzeba trzymać ręk±,
ma kto¶ jaki¶ sposób na tak zamarznięte drzwi?
Wersja do druku
Witam
otóż drzwi na mrozie otworzę, ale nie chc± się zamkn±ć tylko się odbijaj± i jazda odbywa się z otwartymi drzwiami, które trzeba trzymać ręk±,
ma kto¶ jaki¶ sposób na tak zamarznięte drzwi?
Popsikać odmrażaczem w sprayu element który zaciska się na ryglu. Do tego rozruszać mechanizm.
Woda się pewnie do zamka dostała i co¶ przymarzło, chyba że się co¶ zepsuło.
Jak by co to mam zamki sprawne EUROPA.
Soft Close i zwykłe.
To soft close. Mialem to samo. Musi odpuscic w cieple
Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Jak klamka nie zaskakuje do zera tez nie zamkniesz drzwi. wystarczy trochę lodu pod klamk± i rygiel nie zaskoczy. Mróz jest kochany ale w Alpach na nartach :-)
problem jak na razie rozwi±zał Gerwazy z K2 za 4 zeta