-
Witam. Jestem nowy.
Witam. Jak pisałem w temacie jestem nowy. Moim pierwszym samochodem było BMW E36. Auto służyło mi bezawaryjnie 4 lata chociaż nie było pierwszej młodości. Później skończyły się czasy kawalerskie i trzeba było przesiąść się na auta " rodzinne" . Teraz jako dojrzały facet wracam wspomnieniami do dawnych lat i marki BMW. Moim marzeniem jest BMW E38 i mam nadzieję że z Waszą pomocą uda mi się zakupić takie auto. Pozdrawiam.
-
Witam, ja też mam marzenie i staram się je zrealizować, więc powodzenia, a nie będzie łatwo jak wiesz czego oczekujesz. :playball:
-
-
Witam. Tak jak pisałem wcześniej dzisiaj spełniło się jedno marzenie.
https://www.olx.pl/oferta/bmw-e38-se...5-IDkGCCv.html
Proszę o poradę co w nim zmienić żeby wyglądało że jedzie nim poważny typ? ktoś już sugerował że kierunkowskazy z przodu. Osobiście koła mi nie pasują. chyba wolę mniejsze . Proszę o wybaczenie jeżeli to nie w tym temacie . Nauczę się dodawać zdjęcia to wrzucę i mam nadzieję że już po zmianach dzięki waszym wskazówkom.