Witam.
Panowie potrzebuje rewitalizowac moje drewno w buni jak ściągać te panele drewniane z drzwi i deski rozdzielczej.... czy ktoś a Was je sciągał???
Wersja do druku
Witam.
Panowie potrzebuje rewitalizowac moje drewno w buni jak ściągać te panele drewniane z drzwi i deski rozdzielczej.... czy ktoś a Was je sciągał???
sie podwaza i zdejmuje
ale jest tam klej? klipsy? zatrzaski?
zatrzaski
Rodzaj zatrzasku trzyma drewno.
Część nr http://bmwfans.info/original/E32/Lim...1/ill-51_2116/. To taki jakby romb.
Z tego co pamiętam, to drewno na desce jest przykręcane od spodu na plastikowe nakrętki na kluczyk 10. Żeby się do nich dostać musisz zdemontować wszystko poniżej linni drewna...