Witam wszystkich Forumowiczów.
Jestem świeżym posiadaczem e38 750 z 1998r. a forum staje się dla mnie kopalnią wiedzy. Pozdrawiam wszystkich. :rockon:
Wersja do druku
Witam wszystkich Forumowiczów.
Jestem świeżym posiadaczem e38 750 z 1998r. a forum staje się dla mnie kopalnią wiedzy. Pozdrawiam wszystkich. :rockon:
Witamy słuszny agregat...
Witaj czekamy na zdjęcia :)