-
Klapa bagażnika e38
Witam.
Autko kupilem dwa tygodnie temu i tak pomalu naprawiam wszytkie pierdoly.
Dzisiaj doszedlem do klapy bagaznika ktora odstaje z jednej strony przy szybie na wysykosc kilku mm .Na zawiasach i klapie nie ma śladow zgiec i napraw . Blotni i klapa nie byly malowane. Podejrzewam ze ktos ze zbyt wysokim IP :eyebrows:i w sposob mi nieznany zmolestaowal ta klape. Probowalem regulowac dwoma odbojnikami ale to mija sie z celem poniewaz reguluje tylko tylna czesc.
Zdjecie powie wiecej :becky:
https://db.tt/UVH2slOZ
-
Problem rozwiazany . Sruby mocujace mechanizm zawiasu maja regulacje i wszystko skonczylo sie szczęsliwie.
-
A mógłbyś wrzucić fotę które to dokładnie śruby bo mam ten sam problem
Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka