Wersja do druku
Witam szanownych forumowiczów, stałem się szczęśliwym posiadaczem e38 750i 98r z padniętym dsc :) Pozdrawiam.
Cytat: Zamieszczone przez ibox1985 Witam szanownych forumowiczów, stałem się szczęśliwym posiadaczem e38 750i 98r z padniętym dsc :) Pozdrawiam. Witam. Pochwal sie v12-stka i wklej jakies fotki... Pzdr