Witam wszystkich
Zawitałem na forum, gdyż jestem w trakcie poszukiwań E65 750. Dotychczas nie miałem BMW, ale wiem, że moje kolejne auto to musi być BMW, miało być E61 ale po poznaniu E65 745 zakochałem się w tym aucie.
Pozdrawiam,
Przemek
Wersja do druku
Witam wszystkich
Zawitałem na forum, gdyż jestem w trakcie poszukiwań E65 750. Dotychczas nie miałem BMW, ale wiem, że moje kolejne auto to musi być BMW, miało być E61 ale po poznaniu E65 745 zakochałem się w tym aucie.
Pozdrawiam,
Przemek
Witaj, E 65 to świetne auto ;-) a 750 to jest ogień....owocnych poszukiwań. Pzdr
W I T A M :israel:
no to gratuluje dobrego gustu i czekamy na prezentacje zakupu mam nadzieje że szybko to nastąpi