Cześć koledzy! Jestem nowym członkiem forum oraz posiadaczem e38 730d z 2001 roku. Jest to już moje piąte BMW, ale pierwsze z serii 7. Od kilku lat jestem pasjonatem samochodów ze śmigłem na masce. pozdrawiam
Wersja do druku
Cześć koledzy! Jestem nowym członkiem forum oraz posiadaczem e38 730d z 2001 roku. Jest to już moje piąte BMW, ale pierwsze z serii 7. Od kilku lat jestem pasjonatem samochodów ze śmigłem na masce. pozdrawiam
Witam:)
Zrób ładną galerię w temacie powitalnym.
Tu masz link jak wklejać fotki:
http://7er.pl/showthread.php/20156-W...-krok-po-kroku
Wielkie dzięki, na pewno zrobię :smile:
Cześć i czołem.
Powitać na forum :)
Witamy i na fotki czekamy :D