Siemano,
Jestem tu nowy. Nazywam sie Artur i lubie wygodne samochody :) Kupiłem e32 735i w sobotę i na dzień dobry mam z nią problemy. Mam nadzieję, że pomożecie jakoś swoim doświadczeniem!
pozdro!
Wersja do druku
Siemano,
Jestem tu nowy. Nazywam sie Artur i lubie wygodne samochody :) Kupiłem e32 735i w sobotę i na dzień dobry mam z nią problemy. Mam nadzieję, że pomożecie jakoś swoim doświadczeniem!
pozdro!
Witaj i nie przejmuj się od jakiegoas czasu niemal każde powitanie z E32 wygląda tak samo "Witam+mam problem" ;p;p Na pewno znajdziesz pomoc na forum, a jak się juz ze wszytskim uporasz to czekam na zdjęcia twojej siódemy ;)
witam :) te samochody są kapryśne może też z racji wieku :) także powoli ogarniaj co trzeba i wrzucaj fotki :)
Witamy. Pokaż nam autko może już je znamy ;)?
Cześć! Powodzenia, poka auto ;)
Ogarnij powoli wszystko i delektuj się przyjemnością z jazdy jakie daje 7er! Powodzenia