Witam!
Czy jest gdzieś możliwość zamówienia tablic jakie były kiedyś (teraz chyba też są podobne) na bmw w salonach (czarne, białe obramowanie i tekst)?
Coś takiego - http://tnij.org/tn8y
Wersja do druku
Witam!
Czy jest gdzieś możliwość zamówienia tablic jakie były kiedyś (teraz chyba też są podobne) na bmw w salonach (czarne, białe obramowanie i tekst)?
Coś takiego - http://tnij.org/tn8y
Kolego popytaj producentów tablic oferujących swoje usługi np na alledrogo. Podejrzewam, że nie był by to wielki problem.
Ja bym na Twoim miejscu popytał w firmach trudniących się reklamą. Oni na 100% będą mieli możliwość wykonania Ci takich tablic :)
Link nie działa
Można w salonie Bmw zamówić za 38 zł
Brak praw do zdjęcia!
Złoty szpadelek za wykopanie takiego zabytku :)
Ostatnio ktoś o tym wspominał.Są w jakimś wewnętrznym katalogu.
Oczywiście! Ja wspominałem ostatnio, bo zakupiłem sobie takie tablice z napisem "BMW 750i". Możecie zobaczyć w moim wątku!
Koszt za komplet 38 zł. Tablice plastikowe. Takie jak mają w salonach. I dziwne, że w Gliwicach o tym nie wiedzą! :-)
I rzeczywiście mają to w jakimś swoim katalogu.