Olejus czyli Paweł O. wita wszystkich. Jestem posiadaczem BMW 728 E38 z 1996 i ogólnie trzymam luźną linię.
Wersja do druku
Olejus czyli Paweł O. wita wszystkich. Jestem posiadaczem BMW 728 E38 z 1996 i ogólnie trzymam luźną linię.
A Ciebie panie to ja znam :P
A w dodatku profilaktycznie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Taaak myślę że ten I Zlot był pod znakiem słówka PROFILAKTYCZNIE :lol: :mrgreen:
Powienien powstać jeszcze nowy dział co Paweł wymienił profilaktycznie ;-)
Wymiana wymiana , ale zebys widzial ile on spinek uszczelek i wiel wiele wiele innych gadzetow nakupowal profilaktycznie itd :)Cytat:
Zamieszczone przez EVAN CORTEZ
Bylem u niego w drugim mieszkaniu gdzie trzyma wszystko i dolozyc by bude i silnik to bys E38 zlozyl :P :mrgreen: :mrgreen:
profilaktycznie witam i też zaraz się przedstawiam
Za 3 lata zakończy się 10 letni okres części ! ja wszystko będę miał a Wy będziecie piszczeć :mrgreen:
Trolu ale nie widziałeś jeszcze co jest w piwnicy ! :mrgreen:
Spoko przynajmniej wiemy do kogo trzeba zapukać jak czegoś w serwisie zabraknie :mrgreen:Cytat:
Zamieszczone przez olejus
Witaj Olejus :-D Ładny filmik Nam wyszedł :evil: Reżyseria i scenariusz pierwsza klasa.. Nie myślałeś o jakimś pornosie żeby zrobić...?? Ja oczywiście piszę się za kamerę :lol: :mrgreen:
Łuebeehehehe :DCytat:
Zamieszczone przez Kronos
Widze pozytywny humor trzyma to mi sie podoba ja moge byc aktorem ale tylko w mojej 7-demie a wy na zewnatrz hahahah chyba nic nie zobaczycie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Witam Kronos , ja piszę się jako aktor pierwszoplanowy ! :-)