Przedstawiam moją LALE E65 4.4 v8 :D
Przedstawiam moją LALE E65 4.4 v8 :D
Siemanko,albo słabo widzę albo słabo przedstawiasz,pozdrawiam.:D
Witam...:D
Hehe.....no u mnie też coś nie teges...chyba za dużo pifka wypiłem...bo za cholerę nic nie widzę......:p
W I T A M
pochwal się zdjęciami autka
tytaj masz instrukcje jak wklejac zdjęcia na forum:
http://7er.pl/showthread.php/20156-WKLEJANIE-FOTEK-NA-FORUM-krok-po-kroku
Witam, witam :)
Witam i pozdrawiam :)
Załącznik 4495 Podrzucam fotki LALECZKI mam kilka rzeczy do zrobienia min uszczelniacze, ale ogólnie jestem happy że to Seven i cudnie się tym wozi