http://otomoto.pl/bmw-730-z-instalac...C17763706.html
11 miesiecy robili poliftowe m30 3,0
Wersja do druku
http://otomoto.pl/bmw-730-z-instalac...C17763706.html
11 miesiecy robili poliftowe m30 3,0
...już parę miesięcy wisi to ogłoszenie
ogladal ją ktos?
albo byl jakis temat o tym aucie?
Szkoda że komisowa.
Poliftowe e32 z M30 jest ciężkie do ustrzelenia.
Obszycie kierownicy i fotel jeszcze nie przetarte na wylot, a w R6 z gazem to już pomniejszy sukces :D
Przy okazji, może komuś przypasi:
Polift, R6, gaz, a nawet lang: http://moto.allegro.pl/bmw-7-30-gaz-...261755823.html
Za cenę tej pierwszej,nie widzę tam nic fajnego. Środek ładny-fakt ale z zewnątrz...nic specjalnego (tylny błotnik jest w macie?)
Coś ta poduszka pasażera jest dziwnie powykrzywiana ?