Z okazji pewnych ciemnych interesów :D , miało miejsce kolejne sympatyczne spotkanie tomaszowskiej grupy 7er :)
http://images43.fotosik.pl/1206/9e44e3cb1a0021b6med.jpg
http://images10.fotosik.pl/298/b16370426face886.jpg
sprawca spotkania :) najnowszy nabytek Marcina
simca 1500 z 1965r dobra skarbonka :D
http://images10.fotosik.pl/298/e2fb2f39387bb7ca.jpg
http://images10.fotosik.pl/298/e044f7050c0a0db2.jpg

