Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: [e65] Witam wszystkich

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    2

    [e65] Witam wszystkich

    Witam wszystkich użytkwników siódemek.

    Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem e65 z 2002 roku.
    Jest to moje pierwsze BMW, pomimo tego iż od 15 lat średnio raz rozcznie zmieniam samochód, jakimś cudem nie trafiłem na BMW. Muszę z przyjemnością powiedzieć że BMW to inna bajka jeżeli chodzi o samochody i chyba tym razem zabawie na dłużej.

    Coś więcej na temat samochodu ....

    Produkcja 2002 rok z pełną opcją wyposażenia, przejechane 270.000 km , czego się na początku niesłusznie obawiałem. Kupiłem samochód lekko uszkodzony z prawej przedniej i tylnej strony z Austrii. Koszt naprawy i rejestracji to 12.000 PLN a koszt zakupu 5100 euro. Więc jak każdy może sobie policzyć cena mażenie. Niestety wadą jest fakt iż właścicielem był turek, nie to żebym coć miał do turków, ale każdy mniej więcej domyśla się o co chodzi. W środku chlew, porysowane plastiki, w bagażniku wylana farba itd. Naszczęście części są bez problemu dostępne więc powoli doprowadzam ją do pożądku. Wczoraj założyłem do niej instalację gazową. Początkowo miałem obazwy, ponieważ na licznych forach pisano jak to ciężko z gazem w tym samochodzie i jak to potem kiepsko chodzi. Udałem się więc do człowieka który już kilka insalacji mi zrobił i wszystko było ok. Wydrukowałem mu opinie z forum gdzie rozpisywano się na jakich podzespołach gazowych te silniki nie chcą chodzić. Po 2 dniach przyjechałem po odbiór, gdzie dowiedziałem się iż zamontował mi dokładnie takie podzespoły o których pisano że nie chodzą w tych samochodach. Przejechałem się i musze powiedzieć że wszystkie obawy odeszły. BMW chodzi na gazie identycznie jak na benzynie, żadnego spadku mocy, obroty ok, żadnych błędów w komputerze, po mprostu rewelacja, cena instalacji 4500 PLN. Jestem z samochodu bardzo zadowolony. Przy okazji dorzuce jakieś fotki. Pozdrawiam wszystkich..... :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

    ps: co do full opcji to rzeczywiście , tak naprawde chyba nikt nie ma w BMW full opcji, jak się popatrzy na ilość możliwego doposarzenia, ale całkiem sporo sprzętu jest na pokładzie.

    ps2: na forum tutejszym znalazłem się dzięki BEZI , który był tak życzliwy podpowiedzieć mi co nieco na temat gazu w siódemce, dzięki kolego.

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Witam :)

    Zmieniaj jeszcze olej w skrzyni , wrzucaj fotki i wpadaj na zloty/spoty, a bedzie wzorowo :)

  3. #3
    Witaj ;) koniecznie pokaż nam swoje cacko :D jak sam widzisz, nie taki diabeł straszny jak go malują ;D

  4. #4
    Witka ;D
    [URL]http://7er.pl/showthread.php/9030-Damias[/URL]

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar MCGUMA
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    616
    BMW
    e32 735i, e46 318, ex(e30 325i touring, e30 325i coupe, e30 318 sedan, )
    Skąd
    Mielno/Koszalin
    Siemka ;) Czekamy na fotki :D
    Jest e32 7xx,E30 325i 24v swap na e30 335i :) i sprzedane :(

  6. #6
    Doświadczony Użytkownik Awatar Supermen
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    2,108
    BMW
    e38 750iL
    Skąd
    Chojnice
    Witam :D No i opowiedz coś więcej o tej pełnej opcji. Jak tam lodówka, telewizory na tył wentylacja foteli, night vision ;)

    Fotki buni obowiązkowo
    Prowadzenie BMW serii 7 nie sprowadza się do jazdy do celu
    lecz jest celem samym w sobie.

    https://www.facebook.com/Chojnickie-Muzeum-Motoryzacji-i-Techniki-1624705857838311/



  7. #7
    BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    5,298
    BMW
    BMW G11 740xD , BMW e46 325CI Cabrio
    Skąd
    Wrocek City
    Witeczka kolezko.....no wiesz co....nie wspomniales ze ja Cie tu sciagnalem hehhe..luzik...ciesze sie ze jestes...i ze moze moje podpowiedzi co do gazu cos pomogly...
    Co do pelnej opcji to pewnie zaraz tu sie dowiesz co brakuje do full wersji :D :D ....
    Pozdrufka Tomek
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

  8. #8
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    55
    BMW
    e53 3.0d
    Skąd
    Rzeszów
    powitać :) pokaż foty furmany :)

  9. #9
    Vip Vip Awatar max mt
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,156
    BMW
    E38 735iA i E39 530d
    Skąd
    Koszalin
    Witam :)
    ~~ черный бумер ~~
    Moje BMW - E38 735iA M62 i E39 530d M57
    EX - E30 316i, E34 525i, E32 730iA, E34 525TDS'A

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    278
    BMW
    e32 735iA
    Skąd
    Słupsk
    siemanko
    pozdrawiam :)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •