Od pewnego czasu zaczely pojawiac sie dosc glosne stuki w silniku, samochod jakis czas stal. Zdjalem pasek osprzetu, odkrecilem wentylator visko, ale...
Cześć wszystkim, mam taki plan aby przerobić lampy polift z soczewką ksenon na zwykłe żarówki h7. Mam polifta ze zwykłymi lampami na h7 ale od zawsze...