Witam :)

Jakiś czas temu uzupełniłem swój temat powitalny http://7er.pl/showthread.php/41625-W...%C3%B3w-7er-pl , ale chyba nie zostało to jakoś odnotowane na forum, bo odzew zerowy :) Opisałem tam pokrótce historię swoich prac przy moim e32 ;) Prace nadal trwają i to dość intensywnie, dlatego żeby nie robić bałaganu chciałbym żeby wszystkie pytania związane z moim samochodem były zawarte w jednym temacie :) Także zapraszam wszystkich do swojego tematu powitalnego (link powyżej) :) Mam nadzieję, że znajdę pomoc na tym prawie finiszowym etapie prac :)


1 Wczoraj wymieniałem nagrzewnicę (behr, bez klimatyzacji), ponieważ moja rozszczelniła się zeszłej zimy i delikatnie sobie podciekała - od marca dolałem około ~400ml płynu. Wymiana przebiegła bezproblemowo :) Pomyślałem, że pojeżdżę jeszcze kilka dni ze zdjętą obudową i będę obserwował wszystkie połączenia, czy aby na pewno nigdzie nie cieknie ;p Tylko jest tak sytuacja - kiedy ustawię temperaturę nawiewu na przykładowo 22 stopnie, to pięknie grzeje, przez jakiś czas, a potem leci już chłodne powietrze. Jak podniosę temperaturę na pokrętle, to po chwili znowu leci gorące, a za jakieś 5-10 minut znowu chłodne. Jedynie na maksymalnym ustawieniu grzeje non stop bez żadnych przerw. Gdzie leży problem?

2. Skoro już mam to rozebrane co przydałoby się posprawdzać, aby potem oszczędzić sobie rozbierania wszystkiego na nowo?