Witam. Kilka chwil temu kupiłem e38 z silnikiem 3.0 v8 218km rocznik hmmm nie wiem:D 1 rejestracja 15.03.1996, więc chyba 95 lub 96, nigdy wcześniej nie miałem BMW, ani auta z takim silnikiem. Co należy w takim aucie wymienić zaraz po zakupie, zapewne olej oraz filtry, ale coś jeszcze?? Silnik pracuję idealnie, że na postoju nie wiem czy auto jest odpalone, automat również biegi zmienia idealnie. Nie wiem czy to normalne spalanie, ale mam nadzieję, że nie, ale jeżdżąc po mieście prawie cały czas strzałeczka pływa między 20-30l:/ komputer średnie spalanie pokazuję 22.8l:/ Co może wpłynąć na wysokie spalanie? sonda ,świece, kable?? czy jak podłącze pod kompa, komputer pokaże mi, że któraś z tych rzeczy jest uszkodzona?? Następnie chciałbym się dowiedzieć, czy to normalne, że visko cały czas chodzi?? bo dmucha ostro:) Kolejna rzecz czy da się zamontować głośniki 16.5 cm?? Jak mogę sprawdzić ile mam poduszek oraz co na wyposażeniu?? przepraszam was bardzo, za takie prymitywne pytania, ale naprawdę nie mam pojęcia o takim zaawansowanym sprzęcie:D