Strona 3 z 18 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 180

Wątek: KUPOWANIE JAK KUPIĆ BMW E65 E66 krótki poradnik i wskazówki

  1. #21
    Początkujący Użytkownik Awatar minipk
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    41
    BMW
    E66 740i
    Skąd
    Kraków
    To był taki cwaniaczek handlarz i na każde pytanie czemu coś nie działa to miał gotowych już 10 odpowiedzi. Nie lubię takich ludzi.
    M3 E46--->E38--->E65 :)

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    678
    BMW
    e65 730d :)
    Skąd
    Bydgoszcz / Flensburg
    Koledzy radze sprawdzac jaki jest akumulator :) ja mialem od FIATA !! Sprawdzalem/szukalem,ale tego to sie nie spodziewalem :) koszt nowego: 1200zl.. Pozdrawiam i przestrzegam :)

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    104
    BMW
    750 e38
    Skąd
    szprotawa
    Blog
    1
    przez dwa lata myslalem że jak odloze troche keszu kupie e65 ogladalem kupę aut na fotklach prawie kazda ładna kazda "ful wypas" (swoja droga ciekawe jak wyglada na welurach lub na szmacie ) odkad czytam posty na forum jestem szczesliwy ze zostalem przy e38 ........ mysle ze 40-50 tyś to mało na poządne e65 - a sylwetka już nie jest świeża i przestaje się podobać

  4. #24
    Doświadczony Użytkownik Awatar euro_tuned
    Dołączył
    Nov 2010
    Posty
    1,535
    BMW
    F02 750Li xDrive
    Skąd
    Kraków
    Jak ktoś chce kupić sprawne E65 z 2006/2007rok to 80/90tyś trzeba dac.. Przynajmniej jak tyle dałem i jestem zadowolony.

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2012
    Posty
    678
    BMW
    e65 730d :)
    Skąd
    Bydgoszcz / Flensburg
    ja dalem 55+ wklad na poczatku czyli prawie 60 i jestem zadowolony. 2004r i 230k przebiegu od poczatku ten sam wlasciciel, polski salon i caly czas serwis aso. niby nie malo,ale duzo tez nie,a wiem co mam:)

    ps. Mi sie sylwetka z 2004r podoba baaardzo :)

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    99
    BMW
    BMW e65 730d lift,SMART ROADSTER COUPE
    Skąd
    kutno/london
    wszystko sie nudzi z czasem, ale jak mam okazje przeleciec przez cale niemcy z przedoscia 180-200, lub jechac jakim kolwiek (normalnym samochodem) z kimś innym to wtedy zakoc***e sie na nowo:D

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2012
    Posty
    161
    BMW
    e65 3.0D 2003r marzec 218km
    Skąd
    bialystok / uk
    to trzeba sie sprecyzowac: albo chcesz jezdzic najnowszym autem, ktory wszyscy beda postrzegac jako nowosc z salonu, to faktycznie e65 powoli przestaje robic takie wrazenie. ale jak przyjdzie zrobic z 1000km to wszystko sie zmienia... tym autem sie poprostu plynie, komfort jest niesamowity. nie sadze, aby w kwestii komfortu najnowsze 7er bylo duzo lepsze (nie mylic z technologia zastosowana w nowych beemkach).

  8. #28
    Początkujący Użytkownik Awatar MAFIT
    Dołączył
    Dec 2012
    Posty
    71
    BMW
    E65
    Skąd
    SAMSIECZNO
    - mały/duzy monitor na panelu środkowym ???
    Nigdy nie widziałem różnicy w monitorach ???

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    No mega rzadko ale zdarza sie mały monitor ... nie wiem czemu ale wydaje mi sie że to tylko po lifcie ?!!??

    Przypominam aby nie wpadać w paranoje, przed kupnem zastanówmy sie co tak naprawde nam jest potrzebne ? Ja mam masaże i nie używam, bez sensu to takie dla mnie... Monitor z tyłu hmm fajnie wygląda ale też raczej mało przydatny gadget jak jeździmy sami.. itd itp :)

  10. #30
    Początkujący Użytkownik Awatar rafal123
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    37
    BMW
    E65 3.0d
    Skąd
    Lubelskie
    Jest mały i duży monitor tzn navi buisness i navi professional, obydwa występują w przed i po lifcie ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •