Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: Kasowanie inspekcji i nie działający prędkościomierz.

  1. #11
    yazg.o.t. Vip Awatar yaz
    Dołączył
    Jan 2011
    Posty
    2,647
    BMW
    e2431gt
    Skąd
    inąd
    Blog
    14
    To są dwa akumulatorki NiCd. One są wlutowane w płytkę za pomocą płytek na ich końcach, ZDJĘCIE.
    Sugestia przy ich wymianie - nie próbować wlutować nowych akumulatorków do płytek.
    Akumulatorki nie lubią ciepła i ulegną destrukcji. Najlepiej wylutować NiCdy razem z ich płytkami.

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    21
    BMW
    BMW E23 728i
    Skąd
    Wrocław
    ok, bardzo dziękuję za pomoc i za zdjęcie. Na pewno napiszę jak mi poszło. Jeszcze raz wielkie dzięki.

  3. #13
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2014
    Posty
    21
    BMW
    BMW E23 728i
    Skąd
    Wrocław
    Aktualizacja: po namowie kolegi elektryka jeszcze raz powtórzyłem procedurę kasowania inspekcji ( zworka na 1 i 7 pinie ) - przy zamkniętych drzwiach, otwartych drzwiach ( bo gdzieś tak ponoć było napisane ) - ze stacyjna na 1 i 2 pozycji . Próbowałem kilka razy ale ostatecznie nic to nie pomogło. Za kilka dni wsiadłem do auta i ku mojemu zdziwieniu, po przekręceniu stacyjki zobaczyłem zielone diody które po odpaleniu silnika zgasły. Czyli wszystko tak jak powinno być ( może poza tym że nie zaświeca się 5 zielonych diodek a 3 ), ale w każdym razie podczas jazdy nie świeci się nic na czerwono - co na chwilę obecną mi wystarczy. Po kilku dniach sytuacja utrzymuje się więc jest ok. Na pewno wrócę do tematu później jak przywiozę drugi licznik i go rozkręcę. Raz jeszcze wielkie dzięki za zainteresowanie tematem.

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2016
    Posty
    57
    BMW
    750i e38 740iL e38 735i E38 735iA e32 730i V8 e32
    Skąd
    WOŁOMIN
    A jeśli ktoś stwierdzi,że potrzebne mu będą zegary to niech się do mnie odezwie,bo mam 3 kpl.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •