Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: problem po odpieciu akumulatora w e38 735i 2000r

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar magik2.7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    176
    BMW
    E38 735i 2000r.
    Skąd
    Newmarket/ UK

    problem po odpieciu akumulatora w e38 735i 2000r

    witam mam maly problem w sobote rozladowal mi sie aku i nie mialem innej mozliwosci jak wyciagniecie go z auta i ladowanie w domu,zapiolem naladowanego w niedziele rano i tu maly zonk nie otwiera mi z pilota bagaznika ani jak naciskam zamek przy klapie dopiero kluczykiem przekrecam i otwiera a na komputerze wyswietla mi ze bagaznik mam otwarty a jest zamkniety :? ,a drogi problem to wczesniej podczas zamykania z pilota migaly 2x kierunki teraz nie migaja,dodam ze autko zamyka i otwiera sie normalnie z pilota wszystkie drzwi oprocz bagaznika i gdzie tu problem?? :?
    BUMERMANIAK

  2. #2
    wygląda, jakby rozkodował się GM3.... dziwne....

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar magik2.7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    176
    BMW
    E38 735i 2000r.
    Skąd
    Newmarket/ UK
    Hmm i co teraz zrobic z tym fantem
    BUMERMANIAK

  4. #4
    Na początek podłączyć komputer i sprawdzić, jakie błędy zapisały się w GM3. W razie co - przekodować sterownik i włączyć w nim funkcje, które poginęły. Tylko pytanie - czy masz jakiś dodatkowy alarm?

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar magik2.7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    176
    BMW
    E38 735i 2000r.
    Skąd
    Newmarket/ UK
    Nie wiem raczej chyba seria nic nie pika przy zamknieciu dopiero jak kluczem otwieram drzwi od kierowcy wtedy zaczyna wyc a co do podlaczenia do kompa maly problem bo jestem w anglii i nie wiem gdzie sie z tym udac RATUNKUUUU!!! :shock:
    BUMERMANIAK

  6. #6
    Smerf Czepialski Awatar tuczi77
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    12,229
    BMW
    E32 740iA
    Skąd
    ONA --> DW
    Blog
    1
    Sylwek, chyb dobrze kombinujesz z tym alarmem, bo ja mam dokładany u siebie i też po wyjęciu aku wariował.
    Magik, spróbuj najpierw ustawić czas i datę na OBC, a potem na niezaryglowanym aucie spróbuj 2x kliknąć otwieranie auta i jeszcze raz spróbuj zamknąć. U mnie w E32 to pomagało ;)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar magik2.7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    176
    BMW
    E38 735i 2000r.
    Skąd
    Newmarket/ UK
    niestety Irek nie pomoglo dalej lipa wczesniej jak zamykalem klape slychac bylo jak silownik ja dociaga teraz nie slychac nic dodam ze nie mam hydrauliki
    BUMERMANIAK

  8. #8
    Vip Vip Awatar Cichy
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    887
    BMW
    e38
    Skąd
    Poznan
    magik2.7 mialem podobnie tylko ze aku odlaczylo mi sie w czasie jazdy, bagaznik padł, pojechałem na kompa i okazało sie ze auto nie "widziało" kufra :x kumpel poklikał w kompie w dosłownie 15 sekund i kufer sie naprawił.. i badz tu madry
    Impossible is nothing

    Żyć szybko, umierać młodo

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar magik2.7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    176
    BMW
    E38 735i 2000r.
    Skąd
    Newmarket/ UK
    Kurcze skad tu wziac komputra dzis zauwazylem jeszcze ze lusterko zewnetrzne od pasazera nie zmienia mi kata widzenia podczas cofania wczesniej przestawialo sie jak wlaczylem wsteczny teraz nic czyzby dalsze klopoty piep...ny akumulatur :what:
    BUMERMANIAK

  10. #10
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    Cytat Zamieszczone przez magik2.7
    nie zmienia mi kata widzenia podczas cofania wczesniej przestawialo sie jak wlaczylem wsteczny teraz nic
    A może pstryczek elektryczek przełączyłeś w tą drugą pozycję :)
    Gra muzyka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •