Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: problem po odpieciu akumulatora w e38 735i 2000r

  1. #11
    Zaawansowany Użytkownik Awatar magik2.7
    Dołączył
    Dec 2009
    Posty
    176
    BMW
    E38 735i 2000r.
    Skąd
    Newmarket/ UK
    Cytat Zamieszczone przez WojtekD
    Cytat Zamieszczone przez magik2.7
    nie zmienia mi kata widzenia podczas cofania wczesniej przestawialo sie jak wlaczylem wsteczny teraz nic
    A może pstryczek elektryczek przełączyłeś w tą drugą pozycję :)
    hmm Wojtku jaki pstryczek elektryczek??wiesz ja jestem na etapie zapoznawania sie wiec wybaczcie czasami proste pytania ;) ale kto pyta ten nie placi dwa razy ;)
    BUMERMANIAK

  2. #12
    Cytat Zamieszczone przez magik2.7
    hmm Wojtku jaki pstryczek elektryczek??wiesz ja jestem na etapie zapoznawania sie wiec wybaczcie czasami proste pytania ;) ale kto pyta ten nie placi dwa razy ;)
    Psrtyczek od wyboru lusterka musi być ustawiony w pozycji do regulacji lusterka lewego. Wtedy prawe lustro będzie się opuszczać przy cofaniu (oczywiście mowa o wersji europejskiej). Zakładając, ze jednak przestało to działać całkowicie, potwierdzałaby się teoria o padającym GM3.....

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik Awatar malet7
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    521
    BMW
    e65
    Skąd
    "...Katowice miasto Jedno na sto..."
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Psrtyczek od wyboru lusterka musi być ustawiony w pozycji do regulacji lusterka lewego. Wtedy prawe lustro będzie się opuszczać przy cofaniu (oczywiście mowa o wersji europejskiej). Zakładając, ze jednak przestało to działać całkowicie, potwierdzałaby się teoria o padającym GM3.....
    Sylwekk powiedz czy to w każdej wersji prawe lusterko opuszcza się przy włączeniu wstecznego?
    ...z pasji do samochodów, z miłości do BMW...

  4. #14
    Tylko w wersjach, gdzie masz pamięć ustawienia lusterek. I nie dam sobie uciąć głowy, że wystarczy sama pamięć.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •