Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: [ elektryka] e38

  1. #11
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    witam i sory ze odzywam sie dopiero teraz.sondy mam odpiete i nic,przeplywke sprawdzalem odpinajac wtyczke i odciagajac za nia cienka rurke dopuszczajac lewe powietrze,w obu przypadkach auto gasnie.u mechanika wymienilem swiece,czyscilem cewki(na wolnych zaczela chodzic ok)wymienil mi uszcelki na deklu bo byl przeciek,sprawdzalismy cisnienie na zaworach i tylko na jednym bylo niskie na zimnym silniku okolo powyzej 8.nastepnie jeszce w sobote bede kombinowal ze sterownikami skrzyni bo i takie mam podejzenia(mozliwe ze to po tym resecie),jeszce przyjze sie wszystkim kablom przy silnikui gdzie tam tylko mozna,a w poniedzialek jestem umowiony na legnicka 52a na kompa.jezeli nic to nie da to jade do stando na psary.przepraszam ze zakladam te tematy ale myslalem ze tak bedzie najlepiej.nastepnym razem bede zakladal tylko jeden.
    mam tylko jeszce jedno pytanie a mianowicie moj koles zalozyl mi przeplywke z 4.0 do 3.0(ma pojecie o tym nie male) i mowil ze napewno bedzie dzialac i faktycznie dziala bo sprawdzalismy ja na napiecie,odlaczenie ja od wtyczki i po przez wpuszczeni lewego powietrza do silnika,wiec czy moge miec ta przeplywke czy nie(wazne prosze o odpowiedz).
    i jeszcze jedna rzecz koles mowil mi jeszcze ze gdy jest problem ze skrzynia to i silnik moze nie wkrecac sie na odpowiednie obroty i moze nie miec mocy bo jest to tak skonstruowane zeby jedno nie uszkodzilo drugiego na amen,ponoc podobnie jest w druga strone.co o tym wszystkim sadzicie podpowiedzcie cus!!!.pozdro z WRC!!!!


    jezeli naprawie auto do soboty to napewno sie zjawie na zlociku o umowionej godzine. miejscu
    BMW !!!

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    to jak ludzie ktos mi odpowie na te pytania.please!!!
    :zzz:
    BMW !!!

  3. #13
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    Sprawdzałeś ten nieszczęsny potencjometr przepustnicy ??? od niego należało by zacząć dłubanie

  4. #14
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    wiesz co nie sprawdzalem tego potencjometra bo nie wiem jak i gdzie.mowisz o tej malej kostce na aluminiowej przepustnicy zaraz za przeplywka.nie wiem jak to sprawdzic.sory ale nie jestem w tym omnibusem pomoz mi i dokladnie opisz.please
    ale najciekawsze jest to ze teraz odebralem autko od mechanika.silnik jest sprawdzony,szczelny po prostu jest ok.teaz jak wracalem do domu to raz zmienial biegi do 4 raz do 2 a nastepnym razem do 3.mysle ze to problem ze sterownikiem skrzyni.moze ma jakis blad po tym nieszczesnym resecie.moze jakies ni kontrolowane spiecie zrobilem.
    BMW !!!

  5. #15
    Jak juz mowilem podlacz pod komputer auto bez tego ani rusz.

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    trolu umowiony jestem w poniedzialek na pewno.ale mam wolny wekend i z kolesiem jestem umowiony na jutro bedziemy zamieniac sterownik skrzyni(kompa skrzyni)i przy okazji chcialbym posprawdzac to i owo a troche mamy sprzetu(oprocz kompa zeby sie podlaczyc).w poniedzialek powiem wam co po analizie komputerowej.pozdrawiam!!!
    BMW !!!

  7. #17
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Skąd
    ZS
    Tak to jest to. Ten o którym piszesz jest od ASC, od gazu jest niżej taki sam ustawiony pionowo obydwa z kostkami na trzy kable, nic nie reguluj tylko zamień je miejscami bo ten od gazu lubi mieć przerwę (wyciera się w środku) i wtedy są cyrki ze skrzynią

    ASC nr 12 GAZ nr 2

  8. #18
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    dzieki za podpowiedz i za fotki jutro bede kombinowal.pozdro!!!
    BMW !!!

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    witam ponownie!wstalem dzisiaj i odrazu zabralem sie za autko wlozylem nowa przeplywke sprawdzilem potencjometr przepustnicy i zauwarzylem ze wyswietlil mi sie blad TRANS.FAILSAFE PROG.wiem ze to cos z programem skrzyni ale zeby dopiero teraz i co to jest dokladnie.
    BMW !!!

  10. #20
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    teraz to juz zgupialem bo gdy po raz drugi zajrzalem do auta to komunikat juz sie nie wyswietlal.moze to po tym jak odpiolem potencjometr przepustnicy!?
    BMW !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •