Poka¿ wyniki od 1 do 2 z 2

W±tek: Malowanie stylistyka kolor fjordgrau

  1. #1
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Aug 2017
    Posty
    38
    BMW
    E38 735 m62 manual
    Sk±d
    WLKP

    Post Malowanie stylistyka kolor fjordgrau

    Witam, jestem w trakcie napraw swojej e38 obecnie robiê lakier, listwy, renowacje lamp. Proszê was o opinie co i w jaki kolor pomalowaæ ¿eby to mia³o rêce i nogi. Auto to e38 przedlift kolor szary fjordgrau co sprawia najwiêkszy problem bo nie wiem czy zalicza siê jako ciemny czy jasny, kusi mnie zrobiæ co¶ w kierunku german bez wodotrysków z zachowaniem klasy (typowe Niemcy lat 90tych). I przez to mam kilka pytañ zanim zacznê co¶ robiæ:

    Czy w ,której¶ wersji przedliftu by³y progi w kolorze nadwozia oraz czy od razu to siê wi±za³o z do³em zderzaka w kolorze?
    Zaciski hamulcowe by³y czarne z przodu i z ty³u czy srebrne? Obecnie czarny przód matowy ty³ rdza a znajomy poleca czerwieñ i oryginalny napis.
    Czy w shadowline prócz listewek przy oknie listwy na drzwiach (te srodkowe) by³y pozbawione chromowanego paska?
    Widzê w necie sporo zagranicznych e38 które maja listwy dolne i ¶rodkowe na drzwiach w kolorze nadwozia. Czy nie uchodzi to za wiochê bo to chyba dyskusyjne?

    Obecny felunek to styling 15 i styling 124 jedne i drugie w trakcie renowacji.
    Je¶li macie jakie¶ inne pomys³y to proszê mówcie.
    Serii nie chce bo jednak listwy mam do malowania a black hella to jeden z powodów dla których mam bmw ;)

  2. #2
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar miro
    Do³±czy³
    Feb 2008
    Posty
    6,842
    BMW
    BRAK
    Sk±d
    MEIN VATERLAND IST OBERSCHLESIEN

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Snorlax Zobacz posta
    kolor szary fjordgrau co sprawia najwiêkszy problem bo nie wiem czy zalicza siê jako ciemny czy jasny

    Czy w ,której¶ wersji przedliftu by³y progi w kolorze nadwozia oraz czy od razu to siê wi±za³o z do³em zderzaka w kolorze?

    Zaciski hamulcowe by³y czarne z przodu i z ty³u czy srebrne? Obecnie czarny przód matowy ty³ rdza a znajomy poleca czerwieñ i oryginalny napis.

    Czy w shadowline prócz listewek przy oknie listwy na drzwiach (te srodkowe) by³y pozbawione chromowanego paska?

    Widzê w necie sporo zagranicznych e38 które maja listwy dolne i ¶rodkowe na drzwiach w kolorze nadwozia. Czy nie uchodzi to za wiochê bo to chyba dyskusyjne?

    Serii nie chce bo jednak listwy mam do malowania a black hella to jeden z powodów dla których mam bmw ;)
    Moja dobra rada : Sprzedaj to BMW i kup sobie Honde civic albo golfa IV.
    pzdr

Podobne w±tki

  1. Malowanie
    Przez zielona krówka w dziale NA KA¯DY TEMAT / Humor / Off Topic
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 17-07-2016, 21:30
  2. 740iL 02/1994 Fjordgrau / Bydgoszcz
    Przez sz4l0ny w dziale Allegro, Ebay i inne ...
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 08-04-2013, 19:04
  3. Malowanie E32
    Przez kyky7er w dziale TUNING
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 04-11-2012, 11:26
  4. malowanie
    Przez damian23zgc w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 30-03-2009, 07:38

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •