Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: AUTO MIX SKRZYSZOW - nie polecam !

Początkujący Użytkownik
    BMW
    e65 745

AUTO MIX SKRZYSZOW - nie polecam !

WITAM. Ta firma niemajac pojecia zalozyla mi LPG do mojego e65. Twierdzac ze nikt tego lepiej niezrobi. Ich fachowosc w tej chwili kosztoje mnie 45 tys zloty i wejscie z ta firma na droge prawna . Zamordowali mi juz 2 silniki. Posiadam orzeczenie bieglego sadowego jak pieknie mi zalozyli LPG. NIE POLECAM.

Cytat Zamieszczone przez lajba2
    Zamordowali mi juz 2 silniki
    Nie rozumie ,jak 2 sliniki,to jak zamordowali 1 to pojechałes jeszcze do nich, żeby wykończyli 2 silnik :P :hah:

BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    BMW
    Mini Cooper , ex:Porsche Cayenne Turbo, e39 AC Schnitzer :) Ex:e65 735
    Cytat Zamieszczone przez lajba2
    Ich fachowosc w tej chwili kosztoje mnie 45 tys zloty
    tak Ci cos spieprzyli to po co jechales do nich drugi raz??? przeciez to glupota...inaczej tego nazwac nie mozna!!
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

www.a6club.pl

Początkujący Użytkownik
    BMW
    e65 745
    Pierwszy silnik padł mi około po przejechaniu 25 tys. Pomyslalem pech trzeba wymienic ,wiec wymienilem, AUTO MIX zas podlaczyl mi swoja instalacje. no i zas przejechsalem 25 tys i zas ta sama usterka padl czwarty cylinder a dokladnie upalilo zawór .Zalozyli mi instalacje STAG 300. !!!!!!!na przewodach miedzianych szóstkach i parownikach zavoli które stosuje sie do silników do 150 kM. A ten kutas wmawial mi ze zalozyl mi instalacje PRINS. OSZUST JAKICH wiele. Ale zle trafil . zaplaci mi zawszystko z nawiazka .

Początkujący Użytkownik
    BMW
    e65 745
    BEZI> JA poto wziolem warsztat zebym niemusiaL SIE ZNAC NA lpg. BO JAG BYM SIE ZNAL TO BYM SAM SOBIE ZALORZYL TEN GAZ.

Kolego Łajba2, bardzo prosze po- 1 edtuj posty,po-2 popraw pisownie,tego nie można czytać!!!!

BMW RuLeZ Mod Awatar Bezi
    BMW
    Mini Cooper , ex:Porsche Cayenne Turbo, e39 AC Schnitzer :) Ex:e65 735
    lajba za przeproszeniem ale na jakim swiece ty zyjesz???Zalozyli Ci Zavoli a Ty nawet nie sprawdziles(poprzez otworzenie maski) czy tu jest PRINS???To tylko swiadczy o Twojej glupocie.Jezeli tak dbasz o auto ze nawet nie wiesz co masz pod maska to nie dziwie sie ze padl Ci drugi silnik.

Ogolnie dramat!!!!
    Jerome Le Banner: "...W siłowni możesz wypracować sobie mięśnie klatki lub mięśnie ud. Nie możesz jednak wzmocnić swoich jaj, albo się z nimi urodziłeś albo nie..."

www.a6club.pl

ZAŁOŻYCIEL & ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    BMW
    e65 745ia PRINS VSI e32 730ia M60 Individual
    Blog
    1
    Prosze cie bardzo o uzywanie innego jezyka, slowo "kutas" tutaj nie pasuje.

Pomowienia ze ktos jest oszustem bez orzeczenia winy sadu tez nie jest na miejscu.

Rozumiem twoja zlosc - ale prosze, pohamuj emocje.
    Pozdrawiam, Sebek

Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, bannera reklamowego, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną lub pozostałymi adminami 7er.pl !

http://7er.pl/signaturepics/sigpic2_1.gif

Doświadczony Użytkownik Awatar Michal750
    BMW
    e38 750iL + Kawa KLE500
    polactwo...

Moderator Mod Awatar xsilver
    BMW
    m60
    Panowie- on przecież nie musi się znać na LPG i dla niego każdy reduktor może wyglądać tak samo ... Zapłacił za PRINSA, to czy sie na tym zna czy nie taki powinien być założony.

Życzę powodzenia w walce z paprokami - takich trzeba gnębić, żeby innym nieświadomym nie zrobili tego samego.

Uprawnienia umieszczania postów