Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Komunikat Bremsbelage

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    149
    BMW
    e32
    Skąd
    Lubin
    Dziś przy wymianie ogumienia zauważyłem ze mój czujnik w tylnym kole jest urwany i ładnie zaizolowany (wtyczka jest cała) czy przez to nie powinien mi wyskakiwać żaden komunikat albo palić sie dioda od klocków, bo nic z tych rzeczy nie występuje, dodam ze przy odpalaniu auta ta kontrolka sie zapala czyli nikt nie wykręcił żaróweczki która ją podświetla.

  2. #22
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    Cytat Zamieszczone przez tomi5
    Dziś przy wymianie ogumienia zauważyłem ze mój czujnik w tylnym kole jest urwany i ładnie zaizolowany (wtyczka jest cała) czy przez to nie powinien mi wyskakiwać żaden komunikat albo palić sie dioda od klocków, bo nic z tych rzeczy nie występuje, dodam ze przy odpalaniu auta ta kontrolka sie zapala czyli nikt nie wykręcił żaróweczki która ją podświetla.
    Nie. Wszystko jest ok. Masz zwarte dwa kabelki dlatego nie wyskakuje Ci błąd klocków. Czujnik w klockach działa na zasadzie przerwania obiegu. Dlatego jak złączysz dwa kabelki to komp myśli że klocki są jeszcze ok.
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    149
    BMW
    e32
    Skąd
    Lubin
    ok już rozumiem, w sumie klocki mam jeszcze można powiedzieć świeże, może mechanik poprzedniego właściciela coś urwał i tak zaizolował bo taśma jest jeszcze świeża tzn. nie zakurzona brudna itp. a przy okazji orientuję się ktoś jaki jest koszt nowego czujnika??

  4. #24
    Czujnik w ASO kosztuje 30 PLN i ma piekny zolty kabelek ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •