Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: [ elektryka] fotel kierowcy i regulacja kolumny kierowniczej

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    21

    [ elektryka] fotel kierowcy i regulacja kolumny kierowniczej

    Witam

    Mam problem u siebie w e38 740 z fotelem kierowcy i regulacją kierownicy elektryka wysiadła bezpiecznik w komorze silnika nr 15 ok co jeszcze mogę sprawdzić albo co moze być przyczyną

  2. #2
    Widzę, że ostrzeżenie już dostałeś. Zatem proszę o spełnienie pkt 5 regulaminu. To nie kosztuje.

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    21
    WITAM

    Co mam jeszcze zrobic aby zostały odblokowane tematy

  4. #4
    Vip Vip Awatar wisior
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    1,296
    BMW
    BMW E61 525ia
    Skąd
    Gdańsk
    co do Twojego pytania przeszukaj forum bylo o tym wiele razy .............

  5. #5
    Do momentu kiedy nie spełniłeś regulaminu Twoje tematu zostały zablokowane,ale teraz już nie są, bo jak by były dalej zablokowane to nie mógłbyś zrobić tu swojego wpisu. ;)

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2009
    Posty
    201
    BMW
    740i M62
    Skąd
    Warszawa
    Zapewne masz uszkodzony moduł od sterowania, który jest zamontowany w fotelu kierowcy.

    Pozdrawiam

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2010
    Posty
    21
    możesz kolego mi podpowiedzieć jak wymontować ten moduł jezeli fotel nie chodzi

    no to wkońcu sobie poradziłem, uszkodzona okazała sie jedna z wtyczek.


    Mod.Proszę edytować posty!!!

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Witam,

    Mam problem ze sterowaniem fotelem kierowcy. Bezpiecznik 15 ok, w fotelu działa pompowanie, nie działa za to żadna regulacja (umarła nagle, po przesunięciu fotela maksymalnie do przodu). Prąd w fotelu jest, bo się pompuje, co zatem zrobić z tym nieszczęsnym suwaniem? Nawet go nie mogę wykręcić, bo zasłonięte są dwie przednie śruby. O jakim module sterowania jest mowa w tym wątku? O tym, który ma w sobie przyciski sterowania, znajdującym się tuż za plastikową osłoną fotela?

    Proszę o podpowiedzi :-)

  9. #9
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    za tym boczkiem sa wtyczki podlaczone do panela z przyciskami, wszystkie sa zintegrowane na jednaj plytce. Przynajmniej po lifcie tak jest. Oprocz tego jest jeszcze modul komfortu, od przodu fotela sa 2 czerne "skrzyneczki" w jednej jest wtyczka od calej wiazki zamaskowana a ta druga szeroka do ktorej ida dwie male wiazki przewodow to modul komfortu. Zacznij dlubanie od odkrecenia boczku fotela i sprawdzenia czy przyciski sa podlaczone. Prawdopodobnie wysunela sie wtyczka z panela dlatego wszystko umarlo.

  10. #10
    Vip Vip
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    992
    BMW
    brak
    Skąd
    Kwiatkowice
    Dzięki :) W weekend może uda się pogrzebać tam, o postępach na pewno napiszę. Pozdrawiam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •