Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 53

W±tek: Padniêty Alternator ch³odzony ciecz±

  1. #11
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar przemo9999
    Do³±czy³
    Nov 2008
    Posty
    765
    BMW
    740i M62TuB44
    Sk±d
    Ko³obrzeg
    ja za naprawe alternatora zaplacilem cos kolo 200zl diody sie odklei³y.
    A nie ma co dawac do jakis zakladow zeby ci to demontowali bo to sa zdzierusy a sam wymontujesz bez problemu.
    Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleñców.
    Pêdz± na z³amanie karku i wbrew rozs±dkowi...
    Czasami a¿ ciê¿ko ich wyprzedziæ...

  2. #12
    Do¶wiadczony U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Feb 2009
    Posty
    1,172
    BMW
    BMW X5 4,8i ,M5 E39
    Sk±d
    POLSKA
    Cytat Zamieszczone przez przemo9999
    ja za naprawe alternatora zaplacilem cos kolo 200zl diody sie odklei³y.
    A nie ma co dawac do jakis zakladow zeby ci to demontowali bo to sa zdzierusy a sam wymontujesz bez problemu.

    Dok³adnie, jak siê diodki odklei³y to tak jak mówisz ok 200-240 z³ robocizna i altek jak nówka.
    X5 4,8 i , poszukiwana E38 750 V12

  3. #13
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Dec 2007
    Posty
    465
    BMW
    740iL Indywidual
    Sk±d
    Wroc³aw
    A ile wytrzyma³y wam te diody jak na razie po regeneracji ?? Bo kole¶ mi mówi³, ¿e to jest tylko chwilowe rozwi±zanie i za miesiac bede musia³ znowu ¶ci±gaæ alter ...

  4. #14
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Do³±czy³
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Sk±d
    O N A
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    A ile wytrzyma³y wam te diody jak na razie po regeneracji ?? Bo kole¶ mi mówi³, ¿e to jest tylko chwilowe rozwi±zanie i za miesiac bede musia³ znowu ¶ci±gaæ alter ...
    Je¿eli zrobi to kto¶, kto sie na tym zna to bêdziesz mia³ spokój na d³ugo, ale Ty kolego nie masz pewno¶ci ¿e to diody ...

    Daj komu¶ alternator na sprawdzenie !
    -mostek (diody)
    -wirnik
    -regulator napiêcia
    Pewno¶æ na ka¿dym kilometrze ...

  5. #15
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar przemo9999
    Do³±czy³
    Nov 2008
    Posty
    765
    BMW
    740i M62TuB44
    Sk±d
    Ko³obrzeg
    Cytat Zamieszczone przez MastaKleszcz
    A ile wytrzyma³y wam te diody jak na razie po regeneracji ?? Bo kole¶ mi mówi³, ¿e to jest tylko chwilowe rozwi±zanie i za miesiac bede musia³ znowu ¶ci±gaæ alter ...
    Jakies g³upoty ci wciska, niby dlaczego maja tak krotko trzymac jak dobrze zrobione u mnie juz ponad rok i ³aduje jak trzeba.
    Czasami na drodze spotykam prawdziwych szaleñców.
    Pêdz± na z³amanie karku i wbrew rozs±dkowi...
    Czasami a¿ ciê¿ko ich wyprzedziæ...

  6. #16
    Zaawansowany U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Dec 2007
    Posty
    335
    BMW
    E38 740IL 2001r
    Sk±d
    Grantham UK
    Ja te¿ mia³em ten problem z alternatorem.
    Powiem ci ¿e ja wymieni³em na regenerowany , tz da³em stary za nowy, bo tego ile kosztuje nowy to nie chcesz wiedzieæ ;) Ja jestem zadowolony od roku dzia³a bez zarzutu ,
    Wiem jedno ¿e jak dasz grzebaæ jakim¶ dupkom to mo¿e ci i co¶ tam wymieni± ale czy dobrze?
    A teraz policz p³yn do ch³odnicy bo zawsze trochê ucieka, o-ring,robocizna , no i czas .Teraz masz bilans co ci siê op³aca.
    Mnie to kosztowa³o 250 funt

  7. #17
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2012
    Posty
    79
    BMW
    E38 740i
    Sk±d
    Warszawa
    Witam. Panowie przepraszam ¿e odkopujê temat ale niestety mam identyczny problem. Zdech³ mi alternator, wymiana na inny to oko³o 1k. czyli dosyæ sporo. Czy kto¶ zna jakiego¶ magika w okolicach Warszawy, który by³by w stanie rzetelnie to rozebraæ i zobaczyæ co tam s³ychaæ? Mo¿e u mnie te¿ siê odklei³y diody albo co¶ w ten deseñ. Jak bêdê musia³ to kupiê u¿ywkê ale nie ukrywam ¿e 300 pln pasuje mi znacznie bardziej ni¿ 1k. Pozdrawiam i dziêkujê za odpowied¼.

  8. #18
    (pre) Neo Katechu Men Vip Awatar hatecraft
    Do³±czy³
    Jun 2009
    Posty
    1,088
    BMW
    735i - E38 FL Aut.
    Sk±d
    Warszawa
    Blog
    7
    Poszukaj oficjalnego przedstawicielstwa BOSCHa -- mo¿e siê okazaæ, ¿e za 1300z³ bêdziesz mia³ fabrycznie regenerowany.

    O, zobacz - 1100 z³:
    http://motoryzacyjni.com/Alternator-...-0-986-041-750

    EDIT:
    Ogólnie mówi±c, szukaj po numerach BOSCHa:
    0 986 041 750
    0 122 0AA 1J0
    Ostatnio edytowane przez hatecraft ; 09-11-2012 o 10:53
    Skrzynie automatyczne siê zu¿ywaj±! Przy przebiegu 200 kkm nie oczekujcie bezawaryjnej pracy...

    Kiedy ludzie przestaj± wierzyæ w Boga, to nie jest tak, ¿e w nic nie wierz±, ale wierz± w cokolwiek.
    G. K. Chesterton

  9. #19
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Nov 2012
    Posty
    79
    BMW
    E38 740i
    Sk±d
    Warszawa
    Uda³o mi siê kupiæ w pe³ni zregenerowany Boscha z gwarancj± 1 rok za 800 z³otych. My¶lê ¿e cena dosyæ atrakcyjna o ile w ogóle mo¿na mówiæ o atrakcyjno¶ci w przypadku takich alternatorów:(. Pozdrawiam i dziêkujê za pomoc.

  10. #20
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar maxtoto
    Do³±czy³
    Dec 2010
    Posty
    342
    BMW
    740iA M62TUB44 S2, 530iA M54
    Sk±d
    Poltoriko
    Witam, podpinam siê pod temat alternatora. Zaczyna mi siê ¿arzyæ kontrolka ³adowania wiêc prawdopodobnie alternator ma ju¿ dosyæ.
    Jest na forum jaki¶ magik który sam zregenerowa³ sobie uk³ad diodowy mo¿e jest jaka¶ fotorelacja?

    Je¶li nie to czy jest jaki¶ zak³ad specjalizuj±cy siê w regeneracji alternatorów ch³odzonych ciecz± na terenie dolnego ¶l±ska który kto¶ z czystym sumieniem móg³by poleciæ?

    Pozdrawiam
    Broñ Masowego Wyprzedzania

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •