Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26

Wątek: [ elektryka] tempomat nie dziala

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    Chcialbym za pytac z zasade pojawienia sie kontrolki tempomatu. Czy na postoju przy wcisnieciu przycisku pod zegarami powinna sie zapalic kontrolka tempomatu? Drugie pytanie czy po wcisnieciu pedalu hamulca powinna zgasnac kontrolka czy tlylko zdeaktkywuje sie zadanan predkosc

  2. #22
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    180
    BMW
    7 series E38 750 iL 1995r.
    Skąd
    UK Felixstowe
    Proponuję przed naprawą tempomatu aby naprawić sobie wszystkie czujniki abs by były sprawne i przyzwoitej jakości nie chińskie tanie podróbki. Zazwyczaj po tym tempomat zacznie wam działać. Jeśli ktoś ma uszkodzony lub nieprawidłowo działający czujnik abs, prędkości auta, nie ma prawa i nie będzie działał tempomat. Polecam od tego zacząć.

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    Mam dalej problem nie pojawia sie kontrolka na zegarach po wcisnieciu przycisku wszystko juz speawdzone a kontrolka dalej sie nie zapala. Mam taki trop podlaczylem program diagnostyczny i w zakladce tempomatu mozna sprawdzac wszystkie czujniki i widnieje tam napis tez czujnik sprzegla a mam automat i powiedzcie powinien byc napis wlaczony czy wylaczony

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Prima
    Dołączył
    Mar 2017
    Posty
    157
    BMW
    e38 728
    Skąd
    Warszawa
    Cytat Zamieszczone przez Kriss88 Zobacz posta
    Proponuję przed naprawą tempomatu aby naprawić sobie wszystkie czujniki abs by były sprawne i przyzwoitej jakości nie chińskie tanie podróbki. Zazwyczaj po tym tempomat zacznie wam działać. Jeśli ktoś ma uszkodzony lub nieprawidłowo działający czujnik abs, prędkości auta, nie ma prawa i nie będzie działał tempomat. Polecam od tego zacząć.
    A ja się z tym nie zgodzę, mam auto z 97r, od dłuższego czasu walczę z czujnikiem abs- prędkości koła, prawy tył, świecą się kontrolki ABS i trakcji, systemów brak, a tempomat działa.
    Chyba że chodzi o lewy tył który jest powiązany z licznikiem to wtedy może mieć jakiś zwiazek

    Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    963
    BMW
    e32 m30b35
    Skąd
    zachpom kalisz pom
    Blog
    1
    Powiedzcie co odpowiada za uruchomienie kontrolki tempomatu jak wcisne przycisk to kontrolka zapala sie doslowjia za setna sekundy i gasnie gdzie szukac problemu

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2016
    Posty
    142
    BMW
    E38 M62B35
    Skąd
    Warszawa
    Witam, mam problem z tempomatem.
    Po wlaczeniu go zapala się kontrolka lecz po naciśnięciu przycisku prędkości nic się nie dzieje.
    Błędy z inpy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •