Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: brak mocy

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89

    brak mocy

    witam ipozdrawiam wszystkich fanowBMW!!!mam dziwny problem z moca,a mianowicie po obejrzeniu swiec(suche i kolor odpowiedni) wyczyszczeniu miejsca swiec z oleju(uszczelki przepuszczaly bo byly nie dokrecone sruby),przedmuchaniu wszystkiego powietrzem problem odkad ja kupilem jest taki sam.wciskam pedal gazu ma maxa z kickdownem i auto mi ciagnie do 130 i nie chce dalej isc po prostu wyje jak zarzynana swinia.przy tej predkosci raz przyspiesza zeby potem lekko zwolnic.nie mam pojecia co to moze byc czy macie jakis pomysl?dodam ze jeszcze wyczyscilem benzynka ekstrakcyjna silniczek krokowy oraz przeplywomiez.poradzcie cos bo nie mam sil.
    wydaje mi sie ze nie chodza wszystkie gary.swiece sa ok ale nie wiem jak sprawdzic cewki.pozdrawiam!
    BMW !!!

  2. #2
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    A sprawdzałes pompe paliwową ? I czy masz automat czy manuala?
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  3. #3
    wstrząśnięty nie zmieszany Awatar WojtekD
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    8,616
    BMW
    e38 728 iA
    Skąd
    Warszawa
    Blog
    11
    i do filtra paliwa bym zernął czy czasem czarnej mazi już tam nie ma !!!

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    automat.nie sprawdzalem bo nie wiem jak pompe,f i poradzcie.iltr paliwa i cewki sprawdzic.pomozcie
    BMW !!!

  5. #5
    Vip Vip
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    950
    BMW
    e38 750iL, e66 750iL :)
    Skąd
    Tychy, Śląsk
    Cytat Zamieszczone przez MARO777
    automat.nie sprawdzalem bo nie wiem jak pompe,f i poradzcie.iltr paliwa i cewki sprawdzic.pomozcie

    Pompa.. hmm ciężko bo samo odłączenie i sprawdzenie czy "sika" paliwem nic nie da.. W 730 d jak mi pompa poszła to miałem objaw że auto do 2,5-3 tyś obr. normalnie hulało a powyżej jechać nie chciało.. Pompa dawała poprostu ciśnienie 1,5 bara a powinna bodajże 2,5... ale to sprawdzał mechanik... Filtra paliwa nie sprawdzisz bo i jak... jest on zamknięty i nadaję się tylko w przypadku podejrzeń do wymiany...

    A elektryka to czarna magia... Radziłbym Ci podjechać pod kompa i pozerkać na błędy.. Może to wskaże problem.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Nov 2007
    Posty
    89
    dzieki panowie za odpowiedz :D kupilem dzisiaj jeszcze filtr paliwa.jutro bede prawdopodobnie zmienial.ale mam jeszcze jedno pytanko jak sprawdzic cewki bo mi sie wydaje ze one sa sprawcami tego zamieszania.pozrdawiam z WROCKA!!!
    BMW !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •