Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: [e38] pomocy!!!!

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    2
    BMW
    7er
    Skąd
    oca

    [e38] pomocy!!!!

    witam. prosze o pomoc bo wiem ze tylko tu moge sie czegos na ten temat dowiedziec - mianowicie jestem wielkim fanem modelu e38 i to jest moje marzenie. mam zamiar kupic takie auto ale dysponuje tylko kwota 20 tys zl. widzialem wiele ofert na allegro i innych tego typy stronkach oferty ponizej 20 tys. zl. i nie wim czy to nie jest jakas "mina". sa nawet egzemplarze z sekwencyjnym gazem za ok. 18 tys. wiec mnie to troche dziwi. wiec prosze o pomoc - dajcie znac czy za mniej niz 20 tys zl mozna kupic cos sensownego??? interesuje mnie tylko 730 lub 728 ze wzgledu na pojemnosc i czy warto sie wybrac po to auto na zachod, jesli tak to od jakiej zaczynaja sie kwoty?? dzieki i pozdrawiam

  2. #2
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    jak masz 22 tyś to zgłoś się do kolegi krzywy191 on ma piekną maszynę i już sprawdzoną ... naprawdę polecam bo widziałem sprzęt :)

    czasami lepiej dorzucić te 2 tyś niz kupić coś za 18 i potem włożyć kilka tysi w naprawe - tu bedziesz miał spokuj

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin
    jak ci sie nie spieszy to poczekaj jakies 2 miechy dokładnie do 4 stycznia bo przylatuje na swienta do polski bede od 14 grudnia do 4 stycznia noi musze miec czym jezdzic a po swientach bede sprzedawal moją bunie,autko jest naprawde w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym jest to 730 V8 z 1994/5 18.listopat auto jest zadbane i poszanowane jestem jego drugim włascicielem w Polsce auto jest w kraju jakies dwa i pól roku sprowadzone z belgi ma 3 letnią instalacje gazową bardzo dobrej firmy PRINS zakladaną w belgii,auto ma pełne wyposazenie oprócz navi,fotki buni mozesz zobaczyc na forum w dziale GALERIA UZYTKOWNIKÓW jezeli chcesz wiecej fotek to moge wyslac meila jak masz jakies pytania to pytaj!!!!!!!a cena to 23.000 do negocjacji.pozdrawiam.

  4. #4
    Szczerze wybierajac z 2 ogloszonych kolegow z forum polecam krzywy191 jego jest do sprzedania w podobnej kwocie ..




    Sory mario ale masz tak pelna opcje ze - hahaha typowy text z allegro skopiowales czy o co chodzi ? Sorry ale mario wydaje mi sie ze to urzytkownik dla beki , 3 post i trzeci wart smiechu

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin
    czy to jest takie zabawne to niewiem ale niech ci bedzie napisałem pełna opcja bo niechciało mi sie wipisywac wszystkich bajerów zreszta czy to wazne a co do postu z tym 3.5 i 4.0 to moze przegiełem i miałes racje a co do tego postu to wydaje mi sie ze poprostu napisałem ze bedę sprzedawał swoją bunie i opisałem wskrucie co auto posiada no a jak koles bedzie zainteresowany wtedy mu opisze całe auto i to nie jest chwyt marketigowy czy jak to ujełes skopiowanie z allegro wydaje mi sie ze chcesz tylko zrobic reklame koledze i tyle.pozdro .

  6. #6
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Mnie też się nie podoba opis FULL WYPAS,ale nie ma navi skóry .........
    To tak jak mam zajebista laskę... ale ma krzywe nogi ,małe cycki,garba,zeza i wogóle włosy na plecach i klacie i nazywa się Miriam... Jarasz się ale pozstaje niesmak .... 8/
    Jak żart: byłem na randce z Miriam i co i hu............

  7. #7
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    dobry dowcip :)

  8. #8
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    widzialem e38 za 17tys, poprostu przejezdzalem kolo komisu i sie zatrzymalem aby obejrzec i pwiem ci tak, niebylo ani jednej rzeczy ktora by mi sie podobala, wyjechana kierownica, fotele, blacharka, ogolny syf itp, a rok 96!! pare miesiecy temu nagildzie gosc byl rocznikiem 94 za 26tys smiech na sali ale jak usiadle do srodka to kazdy element wydawal mi sie nowy, powaznie a z malowanych rzeczy to mial tylkoprzedni zderzak, reszta w orginale i teraz sam pomysl co jest warte jakich pieniedzy, czesto w pracy powtarzam takie zdanie , "w dzisiejszych czasach cena odzwierciedla jakosc" moze nie w 100% przypadkach ale w wiekszosci

  9. #9
    Vip Vip
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Skąd
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez Anatol
    Mnie też się nie podoba opis FULL WYPAS,ale nie ma navi skóry .........
    To tak jak mam zajebista laskę... ale ma krzywe nogi ,małe cycki,garba,zeza i wogóle włosy na plecach i klacie i nazywa się Miriam... Jarasz się ale pozstaje niesmak .... 8/
    Jak żart: byłem na randce z Miriam i co i hu............
    zaginal pies, nagroda!! znaki szczegolne to brak prawego oka, polamany ogon, kuleje na przednia lape, nieslyszy, wabi sie "lucky"

  10. #10
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    test
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •