Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: seba szuka e38 tutaj bede zamieszczac linki

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    27

    seba szuka e38 tutaj bede zamieszczac linki

    szukam i szukam rok od 98 najlepiej polift i ku temu sie skłaniam
    ale ładnym przedliftem niepogardze
    z 728 jakos niby coś jest
    1. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9237517
    na temat tego auta juz w ktorym temacie byla rozmowa ze nie jest kiepsko wypasione,
    rozmawialem z wlascicielem auto bylo lekko pacniete z tylu wymieniona klapa i zdrzak ale nic pozatym, nie wymaga wkladu , sprzedaje z powodu zmiany na e66

    szukajac dalej spojrzalem na 735
    http://moto.allegro.pl/item682911212...ne_okazja.html
    opis robi wrazenie ciekawe jaka rzwczywistosc.
    plus wielki jak dla mnie to cena bo prowadzac dzialalnosc auto przy zakupie za 20 tys defacto bedzie ksoztowac netto 16400
    no i do tego long

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    230
    BMW
    ex e32,e38,e65,obecnie e38 M Sport
    Skąd
    Gdańsk
    Ze zdjęć i z opisu,srebrny long wydaje się być warty zainteresowania,cena też nie wygórowana jak jest w takim stanie jak w opisie

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    358
    BMW
    ex e38 750 [m73n] 2000r.
    Skąd
    Hessen/DE
    Seba, nie chcę wnikać w Twoje osobiste pobudki które kierują Ciebie w stronę 728 lub 735 - miałem 735 i jest to zacny model. Jednakże ekonomicznie wydaje się to zupełnie nieuzasadnione. 740 wciągnie tyle samo paliwa, ubezpieczenie takie samo. A przyjemność z jazdy nieporównywalna. I tylko 2 garnki do obsługi więcej. Nie wiem czy powinienem Ciebie przekonywać w tym kierunku ponieważ szukam 740 i mogę mieć rywala w Twojej osobie, ale co tam :)
    Pozdrawiam i owocnych poszukiwań, nie jest łatwo znaleźć coś, co spełnia wszelkie oczekiwania. Życzę spełnienia oczekiwań i szybkiego zakupu.
    monster_pl

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    27
    Myszor dokładnie tak jak mówisz zastanawiające jeszcze ejst że gosciu ma wystawione jeszcze dwa auta

    Monster_pl ja zawsze ide droga że zamiast mieć konkurencje i rywali lepiej połaczyć siły :-)

    mówisz ze śmigałeś 735 co do tego silnika to hmmm 728 jest bardziej ekonomiczne ja potrzebuje auta do pracy jako auto reprezentacyjne. Poprostu biore pod uwage to auto dlatego ze nie ma ciekawych 728
    powiedzcie mi ile pali po miescie 735 i 740?
    U mnie i tak z powodów ekonomicznych podtlenek Lpg bedzie instalowany

  5. #5
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez seba124
    powiedzcie mi ile pali po miescie 735 i 740?
    Było wałkowane setki razy (masz nawet obszerny temat TYLKO o spalaniu).
    Są miasta i miasta. Jeśli pytasz o Warszawę - dla 740i na Pb95 licz 21-22 i w górę (zależnie ile stoisz w korkach).
    O 735i nie chce się wypowiadać bo nie miałem. Wbrew obiegowej opinii, nie sądzę jednak że jest to DOKŁADNIE tyle co 740i (po coś jednak zrobiono z tego dwa osobne modele).
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    245
    BMW
    e38 740
    Skąd
    Łódź
    spali 3l mniej a jezdzi duzo gorzej, jakby palilo 10l mniej. takze sztuka dla sztuki ;-)

  7. #7
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    27
    dzieki Michał za namiary na temat przestudiowałem dokładnie i niestety a może stety ekonomia miasta i to ze jaki by niebył silnik to po mieście tak samo się człowiek będzie turlać, wszystko przemawia za 728
    ale jakccoś ładnego już z gazem w 735 spotkam też będe mysleć

  8. #8
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2008
    Posty
    2,603
    BMW
    740iA e-32
    Skąd
    Rawicz Wlkp
    Blog
    1
    hmmmm może pomyślę nad sprzedażą mojego 735iA 99r :P tylko ja mojej bym za śmieszne 20 koła pln nie oddał :P

    Swoja droga bajki, że 735i pali tyle co 740 ( 4,4 ) to są dobre dla małych dzieci :)

    Tego 735 w longu bym Ci nie polecał cena mówi sama za siebie nikt dobrego 735 w takiej kasie nie odda pewnie silnik albo i skrzynia potrzebuja niezłych nakładów do tego na 99% był bity lewy przedni błotnik ma inny odcień widac to na zdjeciu z otwartą maska bo listewka pod światłami ma inny kolor jak błotnik do tego te paskudne chińskie kierunki fuj 8/

    Bierz 735i 728 to już troche muło wóz zwłaszcza na automacie w V8 dół jest spory i nie spowalnia go tak automat R6 juz takim dołem nie imponuje :)

    Moje 735iA pali średnio 13,5-14 50/50 trasa miasto :) w tych samych warunkach 740 pali 16 :) A w codziennej jeździe nawet mocy mojej 735 nie ma jak wykorzystac w tym kraju brak do tego dróg taka prawda ;)

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    27
    zdzira 850i ja nie mam zamiaru kupowac oby najświeższy rok i najmniej kasy a jezdzic po 300 km nie mam zamairu bo mimo ze wielki jakis nie jestem nie lubie sie wkxxxx na oszustow.
    a co do spalania 735 i 740 to podobnie jak ty w bajki nie wierze roznica zawsze byla i bedzie . poprstu w porownaniach trafiaja sie rozni kierowcy i miasta i warunki.
    a co do 728 coz moja praca i to co jezdze to w wiekszosci warszawa i okolice, trasa zadziej, zatem w 90% jazdy 728 w zupelnosci spelni moje potrzeby

    jak sie zastanowisz nad sprzedazą to pomysle, a jak narazie nie ma nad czym

  10. #10
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Witam. Hmm no ja mam 735 w gazie z 98 roku. Zastanawiam się nad sprzedażą i kupnem właśnie 744. Narazie mam w niej trochę do zrobienia: Pompę paliwową muszę wymienić (leży w garażu :D) Lampy tylne chce zmienić na kryształki (już zamówiłem) no i chyba odmę zmienie bo czytałem, że trzeba co jakiś czas ją wymieniać a moja lata od nowości.
    Autko ogólnie jest ładne, zadbane i dośc dobrze wyposażone (roleta tylnia, hydrauliczny bagażnik, chromline, navi+TV, klimatronik, webasto, sportowa kierownica, comfortsitze(fotele łamane na oparciu tylnim, elektrycznie regulowane w prawie każdą stronę) no i wiele innych bajerów o których zapomniałem.
    To czego brakuje mi w autku to kryształków z tyłu (już jadą do mnie od Kolegi Bryce'a którego pozdrawiam) i skórzanej tapicerki (tu, akurat nie problem bo znajomy handluje środkami do e38 i za 6stówek mogę mieć nawet skórkę od indywiduala, którą mam na oku) - jednak wstrzymuje mnie widok mojego zadbanego welurka.
    Nie wiem czy auto jeszcze sprzedam bo ciężko znaleźć e38 za dobrą kasę w dobrym wyposażeniu i silniku oraz przed liftem.
    Jeśli już to jak wszystko "wyszykuje" albo teraz opchnę poniżej 20 tysięcy do małych poprawek. Mieszkam 60 km od Wawy także niedaleko. Jednak napewno nie w tym tygodniu bo do autka się trochę przywiązałem.
    Ale tak szczerze mówiąc to ja na Twoim miejscu szukał bym 744. Zobacz jeden kolega już sprzedał 735 i szuka 744, ja tak samo - coś w tym jest

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •