Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 49

Wątek: Felgi BMW Styling 176 z E65 w E38

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    11

    Felgi BMW Styling 176 z E65 w E38

    Czy ma ktos zdjecia E38 z takimi kolami? Czy pasuja idealnie- otwor centrujacy?
    Dzieki
    http://decrass.ru/bmw/wheels/TMP_whe..._wheel_176.jpg
    fuck-->eat-->sleep-->///M

  2. #2
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    są fotki e38 na tych kołach, gdzieś na forum. Poszukaj. Jak dla mnie prezentują się ładnie. Jednak jak bym w chwili obecnej sprzedał słoneczka i szukał jakiś felg to raczej moje szukania brnęły by do czegoś bardziej oryginalnego typu hamann anniversary albo jakieś hartge 20", które można kupić w podobnej cenie co felgi, których szukasz

  3. #3
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez positiv
    są fotki e38 na tych kołach, gdzieś na forum. Poszukaj. Jak dla mnie prezentują się ładnie. Jednak jak bym w chwili obecnej sprzedał słoneczka i szukał jakiś felg to raczej moje szukania brnęły by do czegoś bardziej oryginalnego typu hamann anniversary albo jakieś hartge 20", które można kupić w podobnej cenie co felgi, których szukasz
    Hamman nie bardzo, firma kojarzy mi sie z agro tuningiem troche , poza tym nie podoba mi sie wzor. Hartge sa ladne ale drogie i rzadkie. A jesli chodzi o oryginaly to zawsze mozna dokupic sobie np pojedynke w razie czego. Z reszta najbardziej mi sie podobaja ze wszystkich. Szukalem na forum zdjec na E38 ele nie moglem znalezc
    Gdyby ktos mial to bardzo prosze o wklejenie.
    Dzieki!
    fuck-->eat-->sleep-->///M

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar ups00
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    112
    BMW
    e38 m62b44 orientblau
    Skąd
    Kraków
    Mam tylko takie


  5. #5
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    29
    BMW
    narazie brak
    Skąd
    Poznań
    Trzecia fotka od góry:

    http://forum.7er.pl/krotka-relacja-z...-vt3908,15.htm

    Moim skromnym zdaniem - MEGA, i do tego felgi bardzo rzadko spotykane na E38.

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    11
    Cytat Zamieszczone przez J
    Trzecia fotka od góry:

    http://forum.7er.pl/krotka-relacja-z...-vt3908,15.htm

    Moim skromnym zdaniem - MEGA, i do tego felgi bardzo rzadko spotykane na E38.
    Właśnie o to mi chodzi. Te felgi po prostu miażdzą :) Drugiej takiej E38 się nie spotka na ulicy..
    Dziekuje wszystkim za zdjecia. Gdyby się coś jeszcze znalazło - wrzucajcie.
    Dzieki!
    fuck-->eat-->sleep-->///M

  7. #7
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Są rewelacyjne!!! Ale rozmiary tych felg są ciężkie dla E38 bo wszystkie 4 są takie same (zestaw od E65) i nie wiem czy mają 10,5 czy nawet 11" szerokości. Na tył spoko ale na przód nie wiem czy nie będą przeszkadzały. Taką szerokość felgi ma felga o rozmiarze 19" na to dojdzie na pewno bardzo niski profil.

    Kiedyś dawałem zdjęcia z aukcji na Allegro ktoś takie sprzedawał za dobrą kasę i na mnie te felgi na E38 zrobiły niesamowite wrażenie!
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #8
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    ..... Ale rozmiary tych felg są ciężkie dla E38 bo wszystkie 4 są takie same (zestaw od E65) i nie wiem czy mają 10,5 czy nawet 11" szerokości. Na tył spoko ale na przód nie wiem czy nie będą przeszkadzały. Taką szerokość felgi ma felga o rozmiarze 19" na to dojdzie na pewno bardzo niski profil.
    ......
    Oczywiście nie prawda. Felgi są w rozmiarach 9" na przód i 10 na tył. Przód i tył z odsadzeniem (ET) 24.

  9. #9
    Maciej Vip Awatar sennapowieka
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    3,296
    BMW
    ORIENT
    Skąd
    O N A
    ciekawe napewno, czy ładne ? każdy ma inny gust ! W każdym razie są na alletanio w dobrej cenie chyba z oponami
    Pewność na każdym kilometrze ...

  10. #10
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    ..... Ale rozmiary tych felg są ciężkie dla E38 bo wszystkie 4 są takie same (zestaw od E65) i nie wiem czy mają 10,5 czy nawet 11" szerokości. Na tył spoko ale na przód nie wiem czy nie będą przeszkadzały. Taką szerokość felgi ma felga o rozmiarze 19" na to dojdzie na pewno bardzo niski profil.
    ......
    Oczywiście nie prawda. Felgi są w rozmiarach 9" na przód i 10 na tył. Przód i tył z odsadzeniem (ET) 24.
    To nie wiem o co chodziło. Mogły być o różnych szerokościach?
    Te które koleś sprzedawał były bardzo szerokie i miały tyle co napisałem.
    Tamte felgi były typowo od E65 jeżeli ten styl felgi wychodził też do innych modeli BMW to całkiem możliwe, że są różne rozmiary.
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •