Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: [e66] BMW 745Li

  1. #11
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Witam auto ładne a tak na marginesie skąd o naszym forum się dowiedziałeś .... pozdrawiam Anatol....

  2. #12
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    79
    BMW
    e38 728iA 2001
    Skąd
    Siedlce
    witaj

  3. #13
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Pozdrowienia do stanow, i zapraszam na nastepny zlot - oczywiscie z autem :D
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  4. #14
    Super Moderator Awatar EVAN
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,066
    BMW
    E38 '99 740iA, X3 M40i '20, I3s '20
    Skąd
    Kętaki
    WITAMY!!!!
    Piękne autko ;)
    Jakby co to można liczyć na pomoc i informacje na temat zwiezienia takiego cacka do Polski?
    Moje EX - E38 730i '95, E38 735iA '98

  5. #15
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ

    ...

    Witaj.
    Ja napiszę trochę inaczrej niż koledz a to dla tego<że mam trochę inne zdanie na temat "nowej siódemki".
    Jestem pewien,żenie kupię tego auta z dwóch powodów:
    1.poprostu jest dla mnie za drogi (przynajmniej na chwilę obecną).
    2.Osobiście nie robi na mnie żadnego wrażenia i nie chodzi mi tutaj konkretnie o twoje auto leczo sam model e65.Patrząc na tył samochodu (bo do środka nie mam nic jest naprawdę ładne) mam wrażenie,że projektowało go 7 projektantów i każdy chciał pozostawić coś po sobie przez co stał się dla mnie ...sorry za określenie-BYLE JAKI.
    Przeciwieństwem jest e38<które zrobiło na mnie piorunujące wrażenie już 10 lat temu gdy zobaczłem ją w moim mieście (miał ją wtedy dziany gość).Do niedawna nawet nie myślałem o jej kupnie ale dzięki zwózce z niemiec stało się to możliwe.
    Ale mam małą refleksję na temat "7"...
    Serię e38 poruwnuję do pierwszych modeli Mustanga-pamiętaći film 60 sekund?
    Kolejne modele już nigdy nie były tak "zajebiste" jak te "dziadki".
    Mam nadzieję,że kiedyś BMW zrobi znowu extra serie 7.

  6. #16
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    11
    Dzieki za szczere slowa, oczywiscie stary kazdy moze miec swoje wlasne zdanie na temat kazdego auta, Ty masz takie i chwala Tobie. Ja tez mialem to samo spojrzenie kiedy sam jezdzilem e38. Nigdy zlego slowa na temat tego auta nie powiem. Jezeli te auta produkowane bylyby dalej to pewnie taka bym mial, ale nie sa a latka leca. Za kilka lat tez prawdopodobnie bedziesz mial e65 badz e66 i zrozumiesz o co mi chodzi.
    BMW 745Li

  7. #17
    7ka
    Gość
    witam

    mam pare pytan itp... jak z elektronika,mechanika ogolnie awaryjnoscia tego auta,i i czy wogole na cos mozesz narzekac,co naprawiales itp....

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    416
    eeee tiron nie jest tak źle...
    trochę przesadzasz...

    chętnie bym się zamienił !!!

    i to bez żalu!!!

  9. #19
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    11
    Jezeli chodzi o elektryke to jak na razie (odpukac) jest ok. Auto ma 58000mil na zegarze, wiec nie malo i nie duzo. Jezeli chodzi o auto jakim jest e66 to chyba wszyscy zdajemy sobie sprawe ze jezeli chodzi o jakiekolwiek naprawy elektroniki (ktorej jest w nim naprawde duzo) wiaza sie z wizyta u dilera BMW. Sami nie jestesmy w stanie raczej nic madrego w nim zrobic. Ja kupilem to auto tylko i wylacznie dlatego, ze dali mi dobre warunki. Mianowicie, do konca przyszlego roku wszelkie naprawy mnie nie obchodza poniewaz pokrywa je BMW. W stanach nazywaja to gwarancja "bumper to bumper" czyli od zderzaka do zderzaka. Generalnie nie obchodzi mnie co sie zepsuje, czy to bedzie wycieraczka, silnik, czy komputer pokladowy. Oni pokrywaja wszelkie koszty holowania i daja mi drugie auto na czas naprawy. Poza tym mam darmowy serwis - wymiana oleju, kasowanie komputera itp. Jezeli chodzi o dalszy czas to musze zaplacic okolo 3000-4000$ i przedluzaja mi (ale tylko gwarancje "bumper to bumper") o nastepne 3-4 lata i 40000 mil. takze jakiekolwiek naprawy mnie nie interesuja. Kiedy mialem 740iL e38 za kazda naprawe placilem i to slono. Ostatnim razem kiedy okazalo sie ze padl mi jakis sensor od ukladu chlodzenia (o czym nie mialem zielonego pojecia - temperatura plynu chlodniczego byla ok) i jakis czujnik od poduszki powietrznej pasarzera (ktury miesci sie pod siedzeniem) zaplacilem 1000$. A samochod stal w serwisie 30min :what: . Takze kupienie e38 wiaze sie tez z tym ze za wszystko placisz tu sam, poniewaz nikt nie da Ci na niego gwarancji ze wzgledu na lata auta. Jezeli chodzi o e66 ktora teraz jezdze mam spokoj i raczej tak na razie zostanie (mam nadzieje :) ).
    BMW 745Li

  10. #20
    Vip Vip Awatar MiBhell
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,156
    BMW
    ex. E32 735iA
    Skąd
    www.ASO-BMW.pl

    Re: ...

    Cytat Zamieszczone przez tiron
    Mam nadzieję,że kiedyś BMW zrobi znowu extra serie 7.
    Raczej nie bo poszli juz w pewien klimat (patrz inne modele) wiec sie to nie zmieni..

    Dla mnie, moze z racji posiadania kultowa jest tez E32 :D to dopiero jest babcia z klasą ;) taki prawdziwy jungschool ;)

    pzdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •