Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: [e66] BMW 745Li

  1. #21
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ

    ...

    Panowie tym co pisałem nie chciałem nikogo obrazić ani też dołować poprostu są takie auta,na które jak patrzę to widzę w nich coś więcej niż tylko blachę i dodatkowe bajery-widzę ich charakter.Poruwnałem nowego Mustanga z "dziadkiem" na korzyść tego drugiego gdyż ten owy dziadek ma "jaja" a nowy to tylko luksusowe autko dla dzianego nastolatka-zresztą popatrzcie i oceńcie sami sami...

  2. #22
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    11
    Jezeli chodzi o ta gwarancje to jest zalezna od auta czyli marki i modelu. Poza tym jezeli kupujesz auto u dilera (ja naprzyklad kupilem auto u dilera chevrioleta :) , ktory posiadal auta roznych marek, oczywiscie uzywane - nowe tylko chevy. Zrobilem to dlatego ze bylo taniej.) dogadujesz sie tez z nim. Ja moge ta dodatkowa gwarancje wykupic u dilera gdzie kupilem auto. Ta gwarancja ktora wczesniej napisalem to ta oferowana przez BMWUSA, ale jezeli w przyszlym roku zadzwonie do dilera i da mi lepszy uklad, wezme jego gwarancje. Nie chodzi mi o to ze krytykuje starsze auta, ale jezeli moge wziasc nowsze na lepszych warunkach to niesadze zeby ktokolwiek z Was sie wahal. Ja lubie wszystkie 7ki i starsze i nowsze. My (Polacy- oczywiscie nie wszyscy) mamy niestety te wade ze krytykujemy wszystko inne niz nasze wlasne, a swoj model stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego ja z gory mowie z przekonaniem ze ja nie traktuje modelu e66 (ktory posiadam) jako lepszy od innych 7ek. Ale nie stawiam go na szarym koncu, przeciez producent z logicznego punktu widzenia wyprowadza nowszy model nie po to aby byl spelnial tylko te warunki co jego poprzednik, ale podnosi poprzeczke coraz wyzej. Jezeli chodzi o wyglad to nie ma co ukrywac ze jest kontrowersyjny i mi naprzyklad 7ka po face lift-cie bardziej sie podoba ale mnie na nia nie stac, a nie bede raczej bawil sie w zmiany tylniej klapy ze swiatlami (z tego co wiem to jedyna roznica jezeli chodzi o tyl, no i plus zderzak). pozdrawiam
    BMW 745Li

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    610
    tiron, stary mustang byl w swoich czasach tez zabawka dla dzianych nastolatkow w Stanach, wiec tu sie nic nie zmienilo ;)

  4. #24
    Vip Vip Awatar tiron
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    760
    BMW
    E38 750IA ACS INDIVIDUAL, E31 850CSI pakiet,manual :)
    Skąd
    Nowy Targ

    ..

    Qbek ale mi chodzi o onadczasowy charakter...
    Dlatego taż liczę,że po zwycięstwie PO będę zarabiał 10000tyś miesięcznie ;D BMW zrobi znowu kultowe auto i wtedy sobie kuoię :oops:

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik Awatar tiger81
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    250
    BMW
    E63 645Ci było E65 745i
    Skąd
    Tychy
    Cytat Zamieszczone przez Marcin978
    w takim razie ci sie nie dziwie ze masz e65 skoro masz ta polise,
    $3-4k na 3 lata to nie jest drogo biorac pod uwage klase tego auta

    to jak to jest w usa z tym ubezpieczeniem bumper to bumper? auto nie moze byc zbyt stare jak rozumiem?
    do ilu lat mozna kupic takie ubezpieczenie?

    szkoda ze u nas nie ma czegos takiego
    w niemczech chyba jest
    U nas też jest coś takiego :)
    Kupując nowy samochód w salonie BMW dostajemy do niego gwarancje 3letnią która obejmuje wszystkie naprawy i wymiany za wyjątkiem opon na terenie całej europy. Po upływie tego okresu możemy dokupić sobie kolejne 2lata za kilka tyś pln (nie jestem dokładnie pewien ile, ale jeśli dobrze pamiętam wynosiło to ok 9tyś pln dla modelu E60).
    Nie wiem przez jak długi okres można korzystać z takiej opcji. 5 Lat na 100% bo nawet szukając E65 w niemczech natknąłem się na wiele egzemplarzy z tzw rozszerzoną gwarancją.

  6. #26
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    11
    w stanach rozszerzona gwarancja to 8 lat 100 tys mil :) plus darmowy serwis na ten okres, a dodatkowo mozna dokupic ta o ktorej pisalem czyli 3-4 lata 40tys mil.
    BMW 745Li

  7. #27
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Skąd
    DZG
    Blog
    1
    Dodam tez trzy grosze od siebie.......

    Kupujac BMW w niemczech w ASO - na pewno lekko przeplacimy niz za auto na wolnym rynku - ale za to dostajemy gwarancje EURO PLUS - ktora pokrywa w ciagu dwoch lat wszystkie naprawy, mozna za doplata opcje takze przedluzyc do tzech lat.

    Z tego powodu w niemieckich ASO jest juz tak malo E38, wola je oddac innym handlarzom, poniewaz sa za awaryjne, i opcja EURO PLUS im sie nie zwraca, chyba ze trafi sie E38 z 50 000 km, w ktorej raczej nie mozna przewidziec zadnych usterek.
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odnośnie funkcjonowania forum, współpracy ...
    Proszę o kontakt ze mną .!


  8. #28
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez wilo001
    . My (Polacy- oczywiscie nie wszyscy) mamy niestety te wade ze krytykujemy wszystko inne niz nasze wlasne, a swoj model stawiamy na pierwszym miejscu.
    rowniez jestem tego zdania ;)

  9. #29
    7ka
    Gość
    Cytat Zamieszczone przez Sebek
    Z tego powodu w niemieckich ASO jest juz tak malo E38, wola je oddac innym handlarzom, poniewaz sa za awaryjne, .
    ??? czyli rozumiem ze e38 sa awaryjne??

  10. #30
    Super Moderator Awatar Anatol
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Skąd
    Warszawa
    Awaryjne hmmm.. To zależy jaki model (konkretnie egzemplaż) trafimy .Na swoim przykładzie wiem ,ze wszystko zależy od traktowania poprzedniego właściciela (bo wiadomo większości nie stać na nowe).Zrobiłem prawie 50 tyś km i narazie zrobiłem zawieche przód (ale w polsce to norma ) klocki ,olej ,filtry,nagrzewnica. Dziś po 252 tyś km wysypał sie przewód od przekładni .Profilaktycznie wcześniej wymieniłem przewody od zbiorniczka do wspomy, które się pociły.Układ dostał większego ciśnienia (uszczelinił się) i poszedł kolejny przewód koszt kole 600 pln (myśle ,że taniej będzie ;) ) wymieni się i będzie gitarka :D i to maja być awaryjne UŻYWANE auta ??? hmmm nie sądze ..ale oczywiście na własnym przykładzie omawiam.... :D :D
    Pozdrawiam Anatol..... :]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •