Na poczatku moze kilka slow o sobie. Mam na imie Kamil i mieszkam w Arlington Hts niedaleko Chicago. Mam 25 lat i zawodowo pomykam 18-asto kolowcem po stanach. Od przyszlego roku planuje zaczac studia takze mam nadzieje ze wszystko pojdzie ok. Moja przygoda z 7-emkami zaczela sie 4 lata temu ( tu w stanach poniewaz w Polsce nie stac mnie bylo na zadne auto :x ) od modelu e32 735 iL '89. Opisywac Wam auta nie musze, bo napewno go znacie. Poza tym ze lata jej lecialy bylem bardzo zadowolony. Potem po sprzedazy 735-ki kupilem e38 740iL z 97 roku. Auto wiekszosci z Was znane jak wlasna kieszen :). Ten samochod to juz byla moja milosc hehehe. Jak to moj kolega powiedzial "e38 pomimo swoich gabarytow wyglada jak dobrze uszyty but" oczywiscie mial racje. Wreszcie przyszla kolej na e66 745Li ktora jezdze teraz. Model moze mniej popularny i lubiany, jednak uwierzcie mi ze jazda tym autem to spelnienie marzen. Jezeli chodzi o wyglad to sam mialem wiele do zarzucenia, ale do auta trzeba sie przyzwyczaic i go polubic. Z kazdej 7demki bylem zadowolony ale ta ostatnia to jest naprawde odlot. Komfort i dynamika auta nie do opisania literkami. Trzeba ja poprowadzic aby zrozumiec. To tyle na razie, goraco pozdrawiam wszystkich fanow i posiadaczy tych pieknych i wspanialych aut. Nawiasem mowiac nie znam nikogo kto by jechal 7demka i na cokolwiek narzekal :) . Mam nadzieje ze w razie jakichkolwiek Waszych badz moich problemow czy pytan bedziemy sobie mogli na wzajem pomoc
P.S.
Probuje dodac zdjecie jako zalacznik ale caly czas wyskakuje mi error a rozmiar jest ok