Strona 3 z 27 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 267

Wątek: amerykański bulgot m60,m62

  1. #21
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Ale po co chcesz psuć BMW? Taki dźwięk jest piękny ale w pięknych amerykańskich autach takich jak np. Camaro czy GT ;)
    Silnik BMW ma brzmieć tak i to jest piękne :)
    http://www.youtube.com/watch?v=42cOiUtfBkg&hl=pl
    (dźwięk wewnątrz auta!)
    Dla mnie baja! Jak tylko kiedyś będę miał zbędne 40-50tys to sobie takie kupie na weekendowe zabawy ;D
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  2. #22
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    A ja tak czytam kolejne posty ... i nadal nie jarzę po co ta cała kampania

    Jak się komuś znudził piekny dźwięk v8 to lepiej zmienić auto

    - no chyba że kolega kocha swoją 7er, to zawse można nagrać dźwięk i puszczać na car-audio :what: :hah: :hah: :hah:
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    A ja tak czytam kolejne posty ... i nadal nie jarzę po co ta cała kampania

    Jak się komuś znudził piekny dźwięk v8 to lepiej zmienić auto

    - no chyba że kolega kocha swoją 7er, to zawse można nagrać dźwięk i puszczać na car-audio :what: :hah: :hah: :hah:
    Hubertus, to są rozważania czysto teoretyczne, ale mogą się stać dla kogoś natchnieniem do praktycznej realizacji.... Być może kogoś od takiego zamysłu odciągną... A temat jest interesujący, choć ja też nie jestem za poprawianiem fabryki w tym aspekcie (ale to już sprawa gustu).

  4. #24
    Vip Vip
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    1,947
    BMW
    było e32 m60, teraz pożyczam matiza od żony
    Skąd
    Kraków
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Hubertus, to są rozważania czysto teoretyczne, ale mogą się stać dla kogoś natchnieniem do praktycznej realizacji.... Być może kogoś od takiego zamysłu odciągną... A temat jest interesujący, choć ja też nie jestem za poprawianiem fabryki w tym aspekcie (ale to już sprawa gustu).
    No tak, ale po co zmieniać (bo przecież TU nie poprawiać) coś co jest samo w sobie bardzo dobre.

    Rozumiem zmiany w bolidach z FSO, gdzie pierwszą obowiązkowa czynnością w świeżo kupionych fiatach/polonezach/syrenkach było podokręcanie śrubek i poprawianie kabli, przewodów, uszczelek.

    Ja jestem przeciwny takiemu szpeceniu mechanicznemu auta. To już lepiej niech ktoś zainteresowany zada pytanie typu co jak ugryźć by zrobić dobrze swapa silnika z amerykańca.
    Okres i wypłata... jedno i drugie jest co miesiąc, a jak nie ma to znaczy, że ktoś was zdrowo wyruchał...

  5. #25
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    A kto w dodatku (np. z przechodniów) zrozumie, że to tak ma być? Większość pewnie pomyśli, że "pruchno" nieźle się sypie... :( a tego możemy być pewni ;(
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  6. #26
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    To już lepiej niech ktoś zainteresowany zada pytanie typu co jak ugryźć by zrobić dobrze swapa silnika z amerykańca.
    O - i to jest dobrze postawiony temat! ;) Dodam że nie słyszałem o swapie w 7er, ale w USA przekładki ich ulubionego Small Block Chevy do różnych 3er się zdarzają...
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  7. #27
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    Bo My (europejczycy) wiemy, że silniki BMW są lepsze ;D ale każdy ma swojego jobla :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  8. #28
    Doświadczony Użytkownik Awatar marek1132
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    1,939
    BMW
    BMW e32 735 iL
    Skąd
    Częstochowa
    Cytat Zamieszczone przez Hubertus7er
    Cytat Zamieszczone przez sylwekk
    Hubertus, to są rozważania czysto teoretyczne, ale mogą się stać dla kogoś natchnieniem do praktycznej realizacji.... Być może kogoś od takiego zamysłu odciągną... A temat jest interesujący, choć ja też nie jestem za poprawianiem fabryki w tym aspekcie (ale to już sprawa gustu).
    No tak, ale po co zmieniać (bo przecież TU nie poprawiać) coś co jest samo w sobie bardzo dobre.

    Rozumiem zmiany w bolidach z FSO, gdzie pierwszą obowiązkowa czynnością w świeżo kupionych fiatach/polonezach/syrenkach było podokręcanie śrubek i poprawianie kabli, przewodów, uszczelek.

    Ja jestem przeciwny takiemu szpeceniu mechanicznemu auta. To już lepiej niech ktoś zainteresowany zada pytanie typu co jak ugryźć by zrobić dobrze swapa silnika z amerykańca.
    Jest bardzo dobre,ale nie idealne.Jeżeli ktoś lubi zmiany to czemu miałby tego nie robić.Gdybyśmy wszyscy wychodzili z założenia "po co zmieniać coś co jest samo w sobie bardzo dobre" to nie wiem do czego byłby potrzebny ten dział(Tuning) ;)

  9. #29
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    1,126
    BMW
    e38 735 v8 98'
    Skąd
    Skierniewice
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Ale po co chcesz psuć BMW? Taki dźwięk jest piękny ale w pięknych amerykańskich autach takich jak np. Camaro czy GT ;)
    Silnik BMW ma brzmieć tak i to jest piękne :)
    http://www.youtube.com/watch?v=42cOiUtfBkg&hl=pl
    (dźwięk wewnątrz auta!)
    Dla mnie baja! Jak tylko kiedyś będę miał zbędne 40-50tys to sobie takie kupie na weekendowe zabawy ;D

    podpisuję się pod tym postem wszystkim co tylko możliwe!

  10. #30
    Zaawansowany Użytkownik Awatar Tomar
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    159
    BMW
    E38 m62b44 , E39 m62b44
    Skąd
    Warszawa
    +37KM , +26Nm... Po co zmieniac ? To jest odpowiedz.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •