Strona 3 z 19 PierwszyPierwszy 1234513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 187

Wątek: Jaki kupic telefon komorkowy?????

  1. #21
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Cytat Zamieszczone przez michal_5000
    Cytat Zamieszczone przez coboss
    Sybian ma kilka fajniejszych rzeczy których nie może mieć zwykły soft a za to jest wolny, wolny i jeszcze raz wolny. Odczyt wiadomości może trwać 10 sek (otwarcie) :D
    Do tego się zawiesza i jeszcze pewnie można by było znaleźć wiele haków na niego. Miałem na Symbianie 3 SE (głównie seria P) i znajomi mieli Nokię (głównie seria N) i z porównań wychodziło, że Nokia bardziej się wiesza a SE za to częściej jest zamulony.
    Czyli po prostu nie warto mieć Symbiana dla paru dodatkowych bajerów i się później wkurzać non stop
    Ja również nie wiem skąd te rewelacje...
    Używam Nokii E51 na Symbianie i nie potwierdzam żadnych z wymienionych kłopotów (mam też porównanie z Windows Mobile 6).
    Hmmm... No właśnie nie wiesz, bo używasz E51 ;D A to jest chyba najszybciej działający telefon z Symbianem na rynku :) Nazywany przez "Symbianowców" demonem szybkosci.
    Na N73 jedynie irytuje mnie to, że trzeba czekać 2-3s na odtworzenie nowej otrzymanej wiadomości. Ale to jest raczej kwestia procesora niż systemu.
    Aaa... no i pamięci RAM przydałoby się więcej, bo jak włączam mapę do GPS, to nieraz wyskakuje komunikat, że za mało pamięci jest :) I muszę wyłączyć jakąś aplikację działającą w tle. Ale to też kwestia modelu telefonu.

    Jesli zdecydowałbys się na Omnie, to byłby dobry wybór :) W moim HTC wszystko ładnie działa, nie zawiesza się i można przeprowadzić spoooro więcej modyfikacji systemu Windows Mobile niż Symbian.

  2. #22
    Doświadczony Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    2,152
    BMW
    BMW 7系列
    Skąd
    ワルシャワ
    Cytat Zamieszczone przez KubicaPL
    można przeprowadzić spoooro więcej modyfikacji systemu Windows Mobile niż Symbian.
    No to na pewno... Pytanie tylko - czy arielowaty w ogóle zamierza/potrzebuje przeprowadzać jakiekolwiek modyfikacje... ;)
    '00 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '96 BMW 740i, cosmosschwarz
    Ex: '91 Mercedes-Benz 560SEC, perlmuttgrau

  3. #23
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk
    Osobiście polecam HTC. Obecnie posiadam jego odmianę czyli SPV M650i i powiem szczerze, że złego słowa nie mogę powiedzieć o tym telefonie. Wytrzymały jest - kilka razy spadł na betonową posadzkę i żyje - obudowa aluminiowa - duży wyświetlacz. WiFi działa super, bluetooth też jest git. Jedyny minus to taki że przy Windows Mobile 5, a taki mam nie odczytuje kart pamięci większych niż 2 GB, ale WM6 już do 8 GB podobno śmiga, a brakuje tej pamięci do wgrania np. mapy Europy. Automapa śmiga jak marzenie, a mam zainstalowaną najnowszą wersję. Oczywiście ma wbudowany moduł GPS.
    Aparat ma dużo funkcji ale dla porównania Nokia Navigator mojej żony robi o niebo lepsze zdjęcia.
    Do pisania rysikiem trzeba się przyzwyczaić ale za to klawiaturę masz QWERTY więc śmiga się szybko.
    Jest możliwość robienia notatek pisanych odręcznie - mnie to pomaga gdy trzeba coś szybko zanotować.
    Sam za niedługo stanę przed podobnym wyborem i chyba posiądę znowu HTC tylko jeszcze nie wiem jaki model.
    Samsung jest bardzo delikatnym telefonem - ładny jest - to fakt ale bardziej dla kobiety.
    Pozdrawiam

  4. #24
    Zaawansowany Użytkownik Awatar MCGUMA
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    616
    BMW
    e32 735i, e46 318, ex(e30 325i touring, e30 325i coupe, e30 318 sedan, )
    Skąd
    Mielno/Koszalin
    Ja to tych telefonow mam juz dosyc :D

    Pracuje w salonie Orange i wiem oczym mowie ;D

    Moj faworyt to :

    -N95 8GB,
    -HTC touch HD
    -Omnia HD
    -SE X1
    -E75
    No i ten nowy I'PHONE 3GS jest tez ciekawy

    N97 troche niepraktyczny,jeden wielki minus to to,ze nie ma akcelelatora 3D tak jak N96.
    Dlatego N95 i N95 8GB to dla mnie Kozak pod wzgledem platwormy do gier
    Jest e32 7xx,E30 325i 24v swap na e30 335i :) i sprzedane :(

  5. #25
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    464
    BMW
    nie ma
    Skąd
    Gryfino/Szczecin
    Do gier najlepsza jest N93 ;) Miałem i wiem co mówię. Bardzo mocny procesor (jak na telefon z Symbianem)+akcelerator 3D sprawiają, że żadna gra się na niej nie tnie.


    A telefony z Orange, to w ogóle kupa jest :] One mają zazwyczaj wgrany ROM Orange, który strasznie zamula telefon. Na moim Diamondzie początkowo był ROM Orange i telefon często zamulał, zawieszał się. Po wymianie na jakiś normalny działa bez zarzutu.

  6. #26
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krabi_one
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    193
    BMW
    E60 530i
    Skąd
    UK
    Ariel, szukałem , szukałem i znalazłem idealny Telefon dla Ciebie :P

    Idealny Telefon dla Ariela

    ;D ;D ;D

  7. #27
    Zaawansowany Użytkownik Awatar chester
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    361
    BMW
    E66 730Ld
    Skąd
    Górny Śląsk
    nie no wypas - myślę że będzie mu pasował ;)

  8. #28
    Vip Vip Awatar coboss
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    4,002
    BMW
    E38 730d
    Skąd
    Szlachta Rydzyńska koło wsi Leszno
    hahahaha ale małe ale tutaj jest więcej Arieli więc uściślij dla kogo ;)

    A jeżeli chodzi o Symbian to cieszę się, że są perełki z tym systemem co chodzą płynnie, większość to tragedia.

    Chociaż diabeł tkwi w elektronice. Tak samo jest z Windom u mnie na X1 jest rewelka bo mam procesor jakiś markowy 512Mhz a ramów jest 256 plus mega grafa (jakość HD) wszystko razem sprawia, że zawiesić lub zamulić ten telefon jest bardzo ciężko. Mam porównanie z innymi zabawkami z Win 6.0 lub 6.1 i jest duża różnica :)
    ---===Bo radość to suma drobnych przyjemności===---

    *** UWAGA! ACHTUNG! ATTENTION! ATENCION! ***
    Ze względu na ograniczony czas coraz rzadziej zaglądam na forum :(
    W sprawach pilnych proszę o kontakt na maila coboss@op.pl pamiętajcie o zaznaczeniu, że jesteście klubowiczami!

  9. #29
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    dobra panowie kupione........
    zmienilem operatora na orange i mam nokie n97 black wraz z 1200min/miesiac nielimitowane sms oraz darmowy net do bolu....... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

    dzieki panowie za pomoc.
    pozdrawiam
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  10. #30
    Moderator Mod Awatar damian23zgc
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    904
    BMW
    BMW e65 745i;VW Passat B6
    Skąd
    DZG
    Cytat Zamieszczone przez Supermen
    nie polecam telefonu typu omnia a w szczególności omni chyba ze jesteś cierpliwy. można szału dostac przez ten ekran dotykowy.Kolega miał to szybko sprzedał. jako gadżet to mozna trzymac. jako tel zapomnij. smsa rysikiem pisac to katorga
    Ja osobiście jestem za nokią
    Ja mam OMNIE już ponad pół roku i jest zajeb......tym telefonem. Rysika żadko używam a dużo pisze smsów i dużo korzystam z telefonu. Do tego ma naprawdę dużo bajerów a filmy i gry bardzo fajnie odtwarza AUTOMAPA i WIFI hula jak szalona daje rade ze wszystkim i jeszcze ani razu mi się nie zawiesił co do NOKI Hmmm ale każdy woli i lubi to co ma pozdrawiam ;)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •