Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Kamera cofania.

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów

    Kamera cofania.

    Panowie co myslicie o tym zestawie ? http://www.allegro.pl/item652785954_...e38_x3_x5.html
    Myslicie ze warty swojej ceny ?

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    No przyglądałem się tej aukcji wczoraj i cena niegłupia :|
    Only E38

  3. #3
    użytkownik
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Skąd
    Białytok
    Dobra rzecz - już kiedyś przerabiałem temat takiej kamery :)

    Tylko ciekawe czy ta kamera "Odwróci" obraz na monitorze aby nie było dziwnego widoku gdy skręcasz w lewo ,a kamera inaczej się zachowuje niż człowiek by się spodziewał :)

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Wlasnie cena taka ze mozna zaryzykowac mysle. Sam jestem bardzo ciekaw jak sie sprawuje taki bajer.

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    613
    BMW
    730 D E38
    Skąd
    Dąbrowa Górnicza
    Cytat Zamieszczone przez kri100s
    Wlasnie cena taka ze mozna zaryzykowac mysle. Sam jestem bardzo ciekaw jak sie sprawuje taki bajer.
    To jeśli zakupisz to cudo to daj szybko znać :D
    Only E38

  6. #6
    Vip Vip Awatar Kristo
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    141
    BMW
    e65 745ia
    Skąd
    Elblag
    Ciekawe czy poszłoby w e65 kiedyś w Germani widziałem zamontowaną między światłami podświetlenia tablicy rej. obraz na monitorze ok to była opcja zamiast PDC

  7. #7
    Doświadczony Użytkownik Awatar Aldik
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Skąd
    Katowice
    No ciekawa sprawa hmm :)

  8. #8
    Zaawansowany Użytkownik Awatar krabi_one
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    193
    BMW
    E60 530i
    Skąd
    UK
    mi się podoba i to bardzo... ja bym zaryzykował. ale na razie puki co muszę poczekać.

  9. #9
    Tez chciałem miec tą kamerę, dlatego że widziałem to nowej S-klasie, ale wydaje mi się, że różnica jest olbrzymia między seryjna kamera, a takim sprzętem:
    1. Nie będzie tutaj widac konturów samochodu na tle obrazu z kamery, jeśli nawet będzie widać, to nie odnosi sie on do skrętu kierownicy :(
    2.łatwo się brudzi i w sytuacji kiedy by się naprawdę najlepiej spisał- jakieś parkingowe zaspy snieżne, będzie trzeba wyjść i go przetrzeć :razz:
    3. Kwestia podłączenia z tego co czytałem, tez nie była taka oczywista i nie działało to tak sprawnie jak seryjna- wyświetlanie sie obrazu w chwili wrzucenia wstecznego.
    4. Nie znalazłem informacji o kącie widzenia tej kamerki, ale w S-ce jest ona umiejscowiona w punkcie żarówki nad rejestracją i ma duzy kąt widzenia, efekt jest taki, że jeżeli wyjeżdzasz tyłem z miejsca parkingowe prostopadłego do ulicy i nie widzisz przez szybę czy coś jedzie, to w mercu jesteś w stanie to dostrzec, tutaj raczej zapomnij...

    A nie wchodząc w te argumenty, to chłopaki którzy już załozyli podobne kamerki chyba z nich nie korzystają... więc nie są one zbyt praktyczne :/

    Jak już mieć taki gadżet, to może lepiej niech będzie to kamera z np 5krotnym zoomem wbudowana pod kątem, i będziesz widział twarze ludzi, którzy stoją za tobą na światłach, po szybkim kursie zdolności nauki czytania z ruchu warg będziesz miał niezłą pompę podczas czekania na zielone ;)

  10. #10
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    293
    BMW
    520iA
    Skąd
    Chorzów
    Wlasnie licze na odpowiedzi osob ktorze korzystaja z takich dokladanych kamerek a wiem ze sa tutaj takowi :D

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •