Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 21

W±tek: [ blacharka] Kole¶ przerypa³ mi ca³± strone auta

  1. #11
    Wspolczuje naprawde :(

  2. #12
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    4,119
    BMW
    740i
    Sk±d
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Kempes
    Dobrze ¿e ma oc w pzu bo jest w miarê wyp³acalne ale my¶lê ¿eby wzi±æ kasê a auto pchn±æ tak jak jest .... czas poka¿e zobaczymy na ile wyceni± szkodê mo¿e zrobiê i pchnê nie wiem nie lubiê naprawianych aut

    Tu sie niestety zdziwisz- mialem ostatnio z nimi do czynienia i PZU wycenilo moje auto na 15tys zl!! :hah: Za 3 miesieczna instalke gazowa wtrysk sekwencyjny za 5tys zl doliczyli mi 150zl do wartosci auta ;D byla to podobno wycena z Eurotaxu- gdzie niby sa ceny wyzsze jak gieldowe- za 15tys jest raczej niemozliwe kupic E38 740 na sekwensie nawet calkiem zajechane... a co dopiero auto w idealnym stanie...

    Ale glowa do gory- mam wszystkie czesci wiec zero problemu :D a z Zagania do Zgola niedaleko ;)
    Ka¿dy cz³owiek jest jak ksi±¿ka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkowaæ te z³e !!!

  3. #13
    Super Moderator Awatar Anatol
    Do³±czy³
    Jun 2007
    Posty
    6,149
    BMW
    e38 735 iA
    Sk±d
    Warszawa
    W moj± e 34 535 iA z '87 w dniu 8 stycznia udery³ Nissan Micra . Zniszczona prawa strona plus wyrwany zderzak , halogeny i atrapa. PZU w którym by³ nissan ubezpieczony orzek³ : Auto marki Nissan jest za ma³e aby uszkodziæ tak du¿e (!!!!!!) auto jakim jest BMW .Orzekamy ,¿e odszkodowanie nie mo¿e byæ wyp³acone.... sprawe odda³em do s±du czekam na termin rozprawy.......Wyp³ata AC sprawcy zosta³a wstrzymana ,na szczêscie zdo³a³ odebraæ auto z serwisu ...... u mnie wycena auta ,szkoda- 5800 z³ ,warto¶æ auta wg Z£ODZIEJII z PZU - 5900z³ :hah: :hah: :hah: :hah: :hah: :hah:

    Rozs±dne auto e34 535 iA '87 za nieca³e 6000 ty¶ :what: :what:

  4. #14
    Vip Vip
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Sk±d
    ZS
    ¦wietnie ¿e mo¿na na was liczyæ :)
    BOSS interesuj± mnie lewe drzwi przód i ty³ go³e ile cenisz ??
    Czy wszystkie drzwi od pocz±tku produkcji maj± miejsce na airbag ??
    pewnie jeszcze jakie¶ czê¶ci od Ciebie wezmê ale muszê spisaæ sobie na karteczce bo pamiêæ mam dobr± ale krótk± :hah: Bêdziemy gadaæ face to face bo nas admin przejedzie za interesy na forum :hah:

  5. #15
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    4,119
    BMW
    740i
    Sk±d
    Dolny Slask
    Cytat Zamieszczone przez Kempes
    ¦wietnie ¿e mo¿na na was liczyæ :)
    BOSS interesuj± mnie lewe drzwi przód i ty³ go³e ile cenisz ??
    Czy wszystkie drzwi od pocz±tku produkcji maj± miejsce na airbag ??
    pewnie jeszcze jakie¶ czê¶ci od Ciebie wezmê ale muszê spisaæ sobie na karteczce bo pamiêæ mam dobr± ale krótk± :hah: Bêdziemy gadaæ face to face bo nas admin przejedzie za interesy na forum :hah:

    Drzwi 300zl / sztuka
    Zrob na spokojnie liste wszystkich czesci i wal do mnie na priv`a ;)

    Ka¿dy cz³owiek jest jak ksi±¿ka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkowaæ te z³e !!!

  6. #16
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Problem w tym, o czym nie wszyscy wiedz± ze z³odzieje w postaci PZU i reszty bandy wycenia auto wed³ug Eurotax'u ale ksi±¿ek SKUPU! które znacz±co ró¿ni± sie od tych sprzedazy, to s± wydania dla np komisów samochodowych itp ... jako ciekawostkê dodam ze skarbówka przy pobieraniu 2% characzu bierze pod uwagê ksi±¿ki sprzedazy i chyba nawet jeszcze jakiej¶ innej firmy ... kiedy¶ wycenili mi 540 97 kombi na co¶ ok 45 ty¶ z³ gdzie trudno by³o to auto za 30 sprzedac :)

    ... wracaj±c do PZU do chyba wola³bym od nich ¶ci±gaæ kasê niz np od Link4 itp.. i kolejna uwaga, jak macie chocia¿by najdrobniejsz± st³uczkê to walcie zdjêcia i ZAWSZE wzywajcie policjê !!

  7. #17
    u¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Sk±d
    Bia³ytok
    fakt - po psy zawsze dzwoniæ jak ktos w ciebie przyklepie i napiszecie oswiadczenie to nie badzcie ludzie w wielkim szoku jak ktos siê wyprze o¶wiadczenia - i to jest popularne i wtedy zostaje tylko batalia s±dowa ...

  8. #18
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar Aldik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    6,420
    BMW
    740xd f01
    Sk±d
    Katowice
    Do kumpla przywali³a baba, bidak chory na nerwice i dosta³ napadu lêku i odjecha³ z tego miejsca a ta ci..a powiedzia³a ¿e to On zrobi³ i tak po s±da sie tu³a i oma³o prawka nie straci³ bo bierze leki przeciw lêkowe...

  9. #19
    Zaawansowany U¿ytkownik Awatar hrabia81
    Do³±czy³
    Nov 2007
    Posty
    870
    BMW
    Chwilowo brak
    Sk±d
    Polska
    wystarczy dobrze pogadac z facetem ktory wycenia koszt naprawy i bedzie wyzsza kwota ja tak mialem i z 300zl za listwe na przednim zderzaku po krotkiej rozmowie wycenil na 950zl. tyle tylko ze on nie byl z pzu. a co do takich kierowcow to mam pomysl. moze zlozymy sie na czolg albo transporter opancerzony i zrobimy porzadek na drogach. :hihi: jeszcze jedna sprawa w temacie szybkich i wscieklych w super furach o pojemnosci 2.0 max i rocznikie ponizej 1990. wczoraj niedaleko mnie niedoszly leszek kuzaj w e-36 zawinol sie na slupie (trafil na pechowe miejsce bo juz kilka osob tam zginelo mi kiedys w tym miejscu otworzyla sie maska przy 110 wrazenia super) takiej miazgi z samochodu w zyciu nie widzialem (jak bede mial zdjecia to wrzuce) klijent zszedl z tego swiata na bloku operacyjnym mial 23 lata. moim zdaniem powinni pokazywac relacje z takich wypadkow na kursach prawa jazdy moze to by kogos nauczylo ostroznej dynamicznej jazdy.
    P.P.K.K

  10. #20
    u¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Sk±d
    Bia³ytok
    a moim zdaniem relacje nic nie dadz± a jak co¶ to i tak na kilka chwil bo ka¿dy ma po jakim¶ czasie poczucie , ¿e ju¿ jest mistrzem i wie wszystko o samochodzie - ja na egzamin to zamiast pacjenta na placyk to bym na lotnisko wys³a³ wyla³ z 5 litrów oleju i niech polata bokiem ,powpada w po¶lizg niech siê cz³owiek nauczy kontrolowaæ samochód !!!! wcisn±æ gaz na prostej to i dziecko potrafi ale problem jest jak zaczynaj± sie zakrêty ... takie jest moje zdanie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •