Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 21

W±tek: [ blacharka] Kole¶ przerypa³ mi ca³± strone auta

  1. #1
    Vip Vip
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Sk±d
    ZS

    [ blacharka] Kole¶ przerypa³ mi ca³± strone auta

    Jak w temacie , od zderzaka do zderzaka, tak ***** gna³ ¿e nie zmie¶ci³ siê w ³uku i poszed³ mi po ca³ym boku zd±¿y³em lekko uciec bo jak bym go przyj±³ na czo³o to by siê idiota zabi³ jecha³ peugeotem 106 bez pasów. :shock:

  2. #2
    . ADMINISTRATOR Awatar Sebek
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    6,957
    BMW
    E23/E38/E65
    Sk±d
    DZG
    Blog
    1
    Gdyby sie to stalo w Niemczech to bym wcale nie byl zmartwiony - szukal bym juz e38 z 2001 ;D
    Pozdrawiam, Sebek

    Masz pytanie lub problem odno¶nie funkcjonowania forum, wspó³pracy ...
    Proszê o kontakt ze mn± .!


  3. #3
    Pocz±tkuj±cy U¿ytkownik
    Do³±czy³
    Aug 2007
    Posty
    59
    szkoda furki.
    kretyny tak jezdza ze niektorych to od razyu bym prawka pozbawil
    zycze szybkiej rekonwalescencji :)

  4. #4
    u¿ytkownik
    Do³±czy³
    Jul 2007
    Posty
    5,673
    BMW
    e38 czerwone
    Sk±d
    Bia³ytok
    byle siê nic niewinnym nie sta³o a osobi¶cie na takich pacjentów to worzê sprzêt specjalistyczny - a wiadomo moze prze¿yje - to ja go dobije - zawsze taniej niz leczenie takiego barana ...

  5. #5
    Vip Vip
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Sk±d
    ZS
    Dobrze ¿e ma oc w pzu bo jest w miarê wyp³acalne ale my¶lê ¿eby wzi±æ kasê a auto pchn±æ tak jak jest .... czas poka¿e zobaczymy na ile wyceni± szkodê mo¿e zrobiê i pchnê nie wiem nie lubiê naprawianych aut

  6. #6
    Vip Vip
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Sk±d
    ZS
    No tak na g³upotê nie ma lekarstwa faktycznie ¿al mi tego auta bo to naprawdê IG£A wiele sobie odmówi³em aby utrzymaæ je w takim stanie zosta³o wymieniæ tylko uszczelkê na podszybiu i fotele przednie bo ju¿ s± trochê wytarte a przebieg to tylko 194 kkm orygina³ z ksi±¿k± i TUV-em tylko si±¶æ i p³akaæ :(

  7. #7
    Do¶wiadczony U¿ytkownik Awatar sz4l0ny
    Do³±czy³
    Sep 2007
    Posty
    2,755
    BMW
    e32
    Sk±d
    Kraków
    poka¿ zdjecia bedzie mo¿na konkretniej pogadaæ

  8. #8
    Vip Vip
    Do³±czy³
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Sk±d
    Bielsk Podlaski
    Cytat Zamieszczone przez Kempes
    No tak na g³upotê nie ma lekarstwa faktycznie ¿al mi tego auta bo to naprawdê IG£A wiele sobie odmówi³em aby utrzymaæ je w takim stanie zosta³o wymieniæ tylko uszczelkê na podszybiu i fotele przednie bo ju¿ s± trochê wytarte a przebieg to tylko 194 kkm orygina³ z ksi±¿k± i TUV-em tylko si±¶æ i p³akaæ :(
    fotel przedni przetarty????? przy takim przebiegu?

  9. #9
    Vip Vip
    Do³±czy³
    May 2007
    Posty
    292
    BMW
    X5
    Sk±d
    ZS
    pasa¿era te¿... na bokach od wsiadania i wysiadania nie na wylot ale farba ze skóry zlaz³a przebieg jest na 1000% oryginalny bo Niemiec da³ wszystkie kwity z przegl±dów sam jestem w szoku ¿e tak szybko w poprzedniej e32 mia³em dwa razy wiêcej na liczniku a fotele by³y super

  10. #10
    Vip Vip
    Do³±czy³
    Jun 2007
    Posty
    3,880
    BMW
    750iL
    Sk±d
    Bielsk Podlaski
    to prawa, kiedys widzialem e32 chyba z 400tys przejechane a skorka nowka, ile to widac e46 5 letnie z dzurami w fotelach, kiedys jezdzilem corvet± z 2005r z przebiegiem 16tys mil i skora juz byla powycierana, a jak dotkniesz to wrazenie ze z papieru, tak wyprawiona

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •