Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 42

Wątek: [E38] Srebrne auto i kremowa skora?

  1. #11
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez arielowaty
    moze jutro podjade je obejzec?! ;D
    jutro obejrzyj , w tygodniu załóż , a w next weekend przyjedz do Peterborough sie pochwalic :)

  2. #12
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    panie kolego Fubu.....buhahahahah

    jak mnie pamiec nie myli to w nastepny weeeeekeeend to swoje szanowne cztery litery miales do mnie przywiesc :D :D :D :D :D :D a tak poza tym dziekuje za zaproszenie :]


    a tak poza tym nawet nie mial bym jak tego zabrac bo lece po wzmaka jutro i to jest jakos po drodze.chyba zrobie tak ze podjade,zobacze,jak spasi to wtedy sie bede martwil ;D :P
    a jak cena wogole w miare?
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  3. #13
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    269
    BMW
    BMW e32 740
    Skąd
    Warszawa
    Uważam, że ciekawa koncepcja. Pachnie mi tu wersją "individual", przeważnie do takiej karosorii była zamawiana tapicerka czarna. Najważmiejsze, że to Tobie przeróbka ma się podobać bo to Twoje auto. I Ty robisz je pod własne upodobania. Koniec kropka , kupuj i już.
    TYLKO BMW 7

  4. #14
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    435
    BMW
    E38 728iA
    Skąd
    Kargowa/Berlin
    Jeżeli chcesz montować jasą tapicerkę do srebrnego lakieru, to zamontuj jedynie fotele, kanapę i wewnętrzne wkładki skórzane od boczków drzwi. Wtedy będzie wyglądać jak Individual pełną gębą.

    Całe beżowe wnętrze wraz z deską w srebrnej e38 nie bardzo moim zdaniem się komponuje ;)

  5. #15
    Gasper dobrze gada, polejcie mu. Same skórzane elementy boczków i fikołki w beżu, reszta czarna. Wygląda genialnie. Ale full beż też będzie ciekawy. 250 funciaków to śmieszna cena i jeśli rzeczywiście są w idealnym stanie to nie ma się co zastanawiać. Obejrzyj je koniecznie.
    Ex BMW: E34 525i '89, E38 740i '95, E38 750 iL '00, Jag X330

  6. #16
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    tak wlasnie zrobie najpierw zerkne na nie dzis jak dam rade i to bedzie najlepsza opcja
    zmienic tylko fotele i boczki a reszta zostanie czarna.druga sprawa jest taka ze to sa zwykle fotele i jak by mi sie udalo wyrwac sport albo comfort wtedy byl bym happy.
    dzieki naprawde za pomoc.pozdr :D

    ps.co mial bym ze swoimi fotelami zrobic sa w super stanie? :]
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  7. #17
    Vip Vip Awatar FuBu
    Dołączył
    Jul 2007
    Posty
    1,394
    BMW
    E38 728i Sport Indywidual
    Skąd
    Jaworzno [PL] / Peterborough [UK]
    Blog
    3
    Cytat Zamieszczone przez arielowaty
    co mial bym ze swoimi fotelami zrobic sa w super stanie? :]
    wystawisz na ebay'a , napewno sprzedasz, a jak nie to zawsze możesz przerobić na wygodny zestaw ogrodowy :) hehe

  8. #18
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2008
    Posty
    474
    BMW
    e65 745..e46 330 M Sport....e30 325 Turbo..E38 728iA M Sport..BMW e39 M5 439bhp..BMW E60 525 M Sport
    Skąd
    uk,kent
    panowie i panie zestaw kupiony-kolor CREAM................do uslyszenia wieczorem...pozdro :medit: :medit: :medit: :D :D :D :D






    ...home made individual....
    "Driving a fast daewoo lanos is like coming out of the closet. It suprises every one at first, but in the end your still gay."

  9. #19
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    155
    BMW
    bmw 730i
    Skąd
    dublin

    Re: [E38] Srebrne auto i kremowa skora?

    Cytat Zamieszczone przez arielowaty
    :D panowei i panie

    mam do Was zapytanie?..........jak wiecie posiadam srebrne faceliftowe e38 wraz z czarna skora.problem jest taki ze zawsze chcialem miec kremowe takie jasniutkie.mam teraz okazje wyrwac tanio wszystkie kanapy,boczki drzwi praktycznie wszystko co trzeba zeby wymienic na kremowe.jakie jest Wasze zdanie....wszelkie opinie mile widziane.z tego co wiem takowe nie wychodzili.dzieki


    <stary nie zastanawiaj się tylko kupuj,250funtów to są śmieszne pieniądze,i nie kombinuj z wymianą tylko samych foteli,boczków,kanapy(ohyda)wywal wszystko i wstaw wszystko beżowe będzie pięknie :D ,widziałem kiedyś e38 z wymienionymi boczkami,fotelami i kanapą na beżowe,nie wygląda to najlepiej.

  10. #20
    Moderator Mod Awatar BOSS
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    4,124
    BMW
    740i
    Skąd
    Dolny Slask
    Fotele masz proste czy lamane? Bo jak proste to 250funtow troche duzo... jak za srodek od/do angolca ;)
    a i jeszcze jedno auto masz po lifcie- zapytaj czy dawca tez po lifcie inaczej wtyczki foteli nie beda pasowac

    Każdy człowiek jest jak książka, ma dobre strony, wystarczy tylko przekartkować te złe !!!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •