Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Problem z ogrzewaniem i kontrolą trakcji

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    111
    BMW
    e32
    Skąd
    olsztyn

    Post Problem z ogrzewaniem i kontrolą trakcji

    po odebraniu auta od lakiernika ( partacze jakich mało... nie wyciągali nawet uszczelek i nie odpinali listew .... )
    nawiewy chodzą "w trybie awaryjnym" czy jest podpięty panel od klimy czy nie wieją tak samo ),
    popalone było kilak bezpieczników, po zmianie panel klimy zaczął działać tzn zmieniał nawiewy z nóg na szybe i odwrotnie.
    wentylator ciągle dmucha, nie zależnie czy weźmiemy na 0 czy nie, jest jednak różnica, bo jak wezmę na max to słychać, że kreci szybciej.

    Przy zmianie temp z zimnej na gorąca pali bezpiecznik ...

    kontrola trakcji nie działa

    wszystko wcześniej działało idealnie,

    zakładam, że durnie coś zrobili, chyba, ze podmieniali moduły, bo od stania u lakiernika ( z dwa miechy ) nie powinno się nic stać,
    tym bardziej ze te auto u mnie stało kila lat jeżdżone sporadycznie a u poprzedniego właściciela tez kilka lat wgl nie jeżdżone i to pod chmurką.

    myślicie, ze jest sens wstawić teraz auto do ASO, niech naprawią i wystawić FV dla lakiernika, albo wziać biegłego niech opisze fachowe malowanie ( 13,5 tyś ), gdzie nawet debile lamp i uszczelek nie wyciągali ) ??

  2. #2
    Zaawansowany Użytkownik Awatar rexman
    Dołączył
    Jul 2015
    Posty
    589
    BMW
    e31
    Skąd
    Irlandia

    Post

    Myślę, że czeka Cię droga przez mękę. Musisz skonsultować się z biegłym. On powinien podpowiedzieć co dalej. Myślę też, że biegli mają dobre rozeznanie co do fachowców. W Twoim przypadku elektryk.
    Jestem właśnie przed lakierowaniem i konserwacją. Nie jedno już widziałem i wiem, że sam będę się musiał zaangażować. Tzn. w rozbieranie i przygotowanie samochodu do tych czynności. Planuję poodkręcać co się tylko da. Wolę sam się uczyć na swoim, a nie inni.
    Zostań dawcą szpiku kostnego... dkms.pl

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    111
    BMW
    e32
    Skąd
    olsztyn
    Cytat Zamieszczone przez rexman Zobacz posta
    Myślę, że czeka Cię droga przez mękę. Musisz skonsultować się z biegłym. On powinien podpowiedzieć co dalej. Myślę też, że biegli mają dobre rozeznanie co do fachowców. W Twoim przypadku elektryk.
    Jestem właśnie przed lakierowaniem i konserwacją. Nie jedno już widziałem i wiem, że sam będę się musiał zaangażować. Tzn. w rozbieranie i przygotowanie samochodu do tych czynności. Planuję poodkręcać co się tylko da. Wolę sam się uczyć na swoim, a nie inni.
    auto sprzedałem jakis czas temu dla dobrego znajomego, byłem z nim je odebrac od lakiernika, chciał zaoszczedzić, nie wział faktury i teraz bedzie sie bujał, ma zdjecia, mms, sms od lakiernika wiec dowód jest.
    mi zwyczajnie szkoda, e tak auto spier .... partacze i tyle

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Mar 2016
    Posty
    448
    BMW
    730i e32
    Skąd
    śląsk
    Blog
    8
    Rezystor od nawiewu może urwali Wtyczkę i uwalili luty w nim. Mogę z tym. Pomoc

Podobne wątki

  1. Problem z ogrzewaniem
    Przez zydu w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 28-12-2023, 08:58
  2. PROBLEM Z OGRZEWANIEM
    Przez ginspirations w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 13-03-2018, 19:26
  3. problem z ogrzewaniem
    Przez Piciu w dziale Seria e32
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 11-09-2015, 09:32
  4. Problem z ogrzewaniem
    Przez bitek-bitek w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 07-05-2012, 22:25
  5. [hamulce] problem z abs-em i kontrolą trakcji
    Przez _jahu_ w dziale Seria e38
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-04-2011, 15:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •