Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Wspomaganie kierownicy

  1. #1
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6

    Wspomaganie kierownicy

    Witam. Od dwóch dni zaczyna mi pohukiwać wspomaganie, zauważyłem że tylko przy skręcie w lewo, nawet niewielkim i od czasu do czasu, nie zawsze. Pora wymienić płyn, pompę (chyba nie), uszczelnienia?

  2. #2
    Super Moderator Awatar olejus
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6,698
    BMW
    BIEMDABLJU SEVEN FOUR FIVE
    Skąd
    Wrocław
    Ja raczej stawiam , że to maglownica na wykończeniu.
    Pić trzeba ! Jeść można !

  3. #3
    Hmm a opisz to dokladniej ? te dzwieki - odglosy

    Poza tym masz jakies problemy ze skretem chodzi ciezej lub cos w tym stylu ?
    Wydaje mi sie ze to moze byc poczatek konca pompy spotkalem sie z podobnymi objawami

  4. #4
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez trolu
    Hmm a opisz to dokladniej ? te dzwieki - odglosy

    Poza tym masz jakies problemy ze skretem chodzi ciezej lub cos w tym stylu ?
    Wydaje mi sie ze to moze byc poczatek konca pompy spotkalem sie z podobnymi objawami
    huczy-buczy :) nie wiem jak to inaczej opisać, kierownica nie chodzi ciężej, dzwiek pojawia się czasem. Pompa ma 2 sekcje? Bo dzieje sie tak tylko przy skrecie w lewo, w prawo jest OK

    EDIT: wycieków tez nigdzie nie widac. Nie czuć drgań, skoków obiążenia w kierownicy

  5. #5
    A zagladales wogole stan plynu ? Czasem naprawde pierdola potrafi przystworzyc problem : ))

  6. #6
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6
    Tak, ale nie wiem ile powinno go być, jest do wys. ok 3/4 zbiorniczka. Mam CHF 11.S ale jest koloru brązowego i pachnie wystrzelonymi kapiszonami :) :) :)

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    225
    Cytat Zamieszczone przez YOOSHKY
    pachnie wystrzelonymi kapiszonami :) :) :)
    sorry nie wniose nic do tematu ale to stwierdzenie mnie rozbroilo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

  8. #8
    Ciekawe okreslenie ...

    Hmm 3/4 to raczej dobry stan ... A nie jest jakis glutowaty ?

  9. #9
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6
    Nie raczej. Zamieszam na dnie zbiorniczka to zaraz napisze. Jak spuscic ten plyn calkiem? Zaleje nowy, jakby sie okazalo ze to nie powód to potraktuje to jako plukanie układu spuszczając przy wymianie winowajcy :)

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    6
    Glutów nie stwierdzono. Zamieszałem widelcem :) Dałbym sobie glowę uciąć że ten płyn był kiedyś czerwony :) Moze jakis pajacyk nalal ATF zamiast CHF (jedze autem od 1 roku) ktory wydawalo mi sie ze jest zielonkawy i poszly uszczelnienia?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •