Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Co zamiast zmieniarki?

  1. #1
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grześ73
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 728
    Skąd
    Warszawa/Ursynów

    Co zamiast zmieniarki?

    Witam! Mam pytanie do znawców audio. Czy można zamiast zmieniarki zamontować np. jakiś czytnik kart SD lub inny nośnik audio. Moja zmieniarka nie czyta płyt (już czyściłem laser zgodnie z zaleceniami z forum - nie pomogło) i tak sobie wykombinowałem że może coś innego w zamian wsadzić? Nie chciałbym wyrzucać oryginalnego odtwarzacza kasetowego tylko w bagażniku coś dodać zamiast zmieniarki. Co Wy na to?
    Grzesiek.

  2. #2
    Interfejs Dension i podłączasz iPoda. Masz sterowanie z kierownicy i tytuły nagrań na wyświetlaczu/monitorze. Jedyna wada to koszt interfejsu (około 600 zł).

  3. #3
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    Sylwekk jeżeli kolega ma 7 er przed liftem to bedzie ciezko z DENSION,przerabiałem ten temat bo też chciałem kupic zreszta po lifcie tez może byc problem,obdzwoniłem trochce miejsc gdzie tym handlują do e39 jeszcze by cos było ale do e38 to raczej nie tak mi powiedzieli,ja sobiscie mam teraz w aucie transmiter po ipoda z funkcją ładowania,szukałem tez dobrego transmitera w sumie próbowałem ze 3 i z tego 4-ego jestem zadowolony chiciaz dzwiek nie jest tak idealny ja z cd ale jest oki, ale dałem także nie małe pieniadze bo 80 euro,na allegro dostaniesz nawet za 15 zł ale tak jak muwie nie wiadomo jak to bedzie grało może przez to ze w naszych autach jest trochce elektroniki i zakłucenia jakies sa.

  4. #4
    Zaawansowany Użytkownik Awatar grześ73
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    206
    BMW
    e38 728
    Skąd
    Warszawa/Ursynów
    Bez navi - rocznik 98 przed liftem

  5. #5
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    Wyadaje mi sie że Dension nie podejdzie,chociaż lepiej sie upewnij bo ja sie oto starałem pół roku temu i do e38 przed liftem było ciężko

  6. #6
    Zaawansowany Użytkownik
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    150
    BMW
    VW :]
    Skąd
    Łdz
    http://www.dension.pl/

    tutaj można sprawdzić są wersje pod navi 16:9 więc po lifcie też -

    Tu sklepik:
    http://sklep.artdesign.com.pl/index.php?cPath=130_131

  7. #7
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    Sprawdziłem i niby nawet jest po navi 4:3,także trzeba zadzwonic i sie upewnic,ja własnie do nich dzwoniłem pół roku temu i jak powiedziałem że mam przed liftem i navi 4:3 to odrazu mi powiedzieli że nie mają.

  8. #8
    Pierwsze navi (MK1) nie obsługiwały szyny Ibus, o ile się nie mylę.... Stąd problem z podłączeniem Densiona. Ale w późniejszych modelach nie powinno być problemu...

  9. #9
    Zaawansowany Użytkownik Awatar KAMELEONV
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    251
    BMW
    F01 730d Mpakiet
    Skąd
    Nakło n/n , Irlandia
    Noto w moim przypadku Dension napewno nie podejdzie,jeżeli juz to chyba jedynie ten adapter pod inna zmieniarke z tego drugiego linku co kolega podał,tylko czy wtedy bedzie sterowanie z kiery?

  10. #10
    Początkujący Użytkownik
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    42
    BMW
    e65 730d 2004
    Skąd
    Toruń
    w Toruniu jest koleś co zakłada te interfejsy do ipoda.
    Ja zakładałem u niego gdzieś rok temu, mam navi 4:3 MKII i nie było problemu.
    Pamiętam że pytał mnie czy mam navi czy nie i jaką żeby dobrać odpowiedni interfejs. Cena z założeniem ok. 450-500zł (rok temu). Ja jestem bardzo zadowolony.
    Ja by ktoś chciał zobaczyć jak to u mnie wygląda to proszę o kontakt i możemy się spotkać na terenie Torunia.
    Ogólnie zajmuje się nagłosniem samochodów i montażem różnych bajerów z tym związanych tu link do jego aukcji allegro:
    http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=3529130

    p.s. sterowanie z kierownicy i inne działają jak w tym z dension'a, ipod 80gb jest obok zmieniarki w bagażniku, oglądam go tylko żeby muzyke zgrać.
    Pozdrawiam serdecznie,

    Były:
    e34 525 tds '95 chip na 172 KM
    e32 740i '93
    Kawasaki ZX 12R z PCIII 200 KM

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •